Kerastase Anti Thinning Hair
Genesis Homme

Jak zagęścić włosy u mężczyzn?

Wypadanie i osłabienie włosów to problem, który dotyka nie tylko kobiet. Mężczyźni również marzą o gęstej fryzurze pełnej naturalnego blasku. Często zdarza się jednak, że w wyniku uwarunkowań genetycznych bądź nieodpowiedniej pielęgnacji kosmyki stają się podatne na kruszenie, a nawet łamanie. Postawienie na wyselekcjonowane kosmetyki i zawarte w nich składniki aktywne to nie tylko szansa na poprawę kondycji Twoich włosów, ale również na ich zagęszczenie.

Umiarkowana utrata gęstości włosów

 

Kąpiel Bain De Force Quotidien

Kuracja Serum Anti-Chute Fortifiant

Teksturyzacja Cire D’epaisseur Texturisante

Zaawansowana Utrata Gęstości Włosów

 

Kąpiel Bain De Masse Epaississant
Kuracja Serum Anti-Chute Fortifiant
Teksturyzacja  Spray De Force Epaississant I Cire D’epaisseur Texturisante

Cienkie, pozbawione objętości włosy

 

Kąpiel Bain De Masse Epaississant
Teksturyzacja  Spray De Force Epaississant I Cire D’epaisseur Texturisante

Bain de Force Quotidien

Bain de Force Quotidien jest idealnym codziennym szamponem oczyszczająco-wzmacniającym do włosów u mężczyzn. Ma przejrzystą, świeżą, żelową konsystencję, którą można stosować codziennie do oczyszczania osłabionych i podatnych na wypadanie włosów. Jest idealny do włosów przetłuszczających się lub do codziennego mycia włosów. Dla osób wielozadaniowych szampon ten można również stosować na brodę, aby oczyścić, nawilżyć i zmiękczyć włosy. Ponad 80%* konsumentów stwierdziło, że po użyciu tego szamponu ich skóra głowy jest odświeżona, zrównoważona i pełna energii.

Sposób użycia: Rozprowadź na wilgotnych włosach. Dokładnie spłucz.

*Test kliniczny na grupie 59 osób, pozastosowaniu Bain de Force Quotidien

ODKRYJ WIĘCEJ

Bain de Masse Epaississant

Bain de Masse Epaississant  to szampon dedykowany włosom przerzedzającym się. Ma bogatą, kremową konsystencję, która oczyszcza i zmiękcza włosy oraz zapewnia natychmiastową miękkość o 28%*. Oczyszczający szampon może być stosowany także na brodę. Dzięki natychmiastowemu działaniu zagęszczającemu daje wrażenie większej ilości włosów, zapewniając pożądaną objętość i teksturę.

Sposób użycia: Rozprowadź na wilgotnych włosach. Dokładnie spłucz.

*Test instrumentalny.

ODKRYJ WIĘCEJ

Spray de Force Epaissant

Spray de Force Epaissant to spray wzmacniający i zwiększający grubość włosów osłabionych i skłonnych do przerzedzania. Skutecznie zagęszcza włókno włosa o 25% po jednej aplikacji, zapewniając natychmiastowe uczucie większej ilości włosów*. Fryzura zyskuje teksturę i lekkie utrwalenie, bez uczucia lepkości, a efekty utrzymują się przez 24 godziny*.

Porada eksperta: Spray można stosować również na suche włosy. Spryskaj go w dłonie i wetrzyj we włosy – to idealny sposób, jeśli martwisz się o cofającą się linię włosów, ponieważ zapewni Ci znacznie większą objętość. Dobrze sprawdza się również w ujarzmianiu włosów, które są podatne na puszenie się.

Sposób użycia: Spryskaj dłonie i wetrzyj w osuszone ręcznikiem włosy, a następne wystylizuj. Produkt bez spłukiwania.

*Test instrumentalny.

ODKRYJ WIĘCEJ

Cire D’Epaisseur Texturisante

Cire D’Epaisseur Texturisante to pogrubiający, modelujący wosk do włosów osłabionych i skłonnych do przerzedzania. Nietłusta, nieklejąca się biała pasta woskowa natychmiastowo zagęszcza włókna, zapewniając zdrowo wyglądające włosy. Dzięki elastycznemu, średniemu utrwaleniu i matowemu wykończeniu jest to świetny wybór w ramach codziennej stylizacji. W połączeniu z Bain de Masse możesz spodziewać się 5x gęstszych włosów i +70% większej średnicy pasm*.

Porada eksperta: Możesz zaaplikować na mokre lub suche włosy, aby stworzyć teksturę u nasady lub na suchych włosach, aby wykończyć fryzurę, zyskać objętość i utrwalenie.

*Test instrumentalny po zastosowaniu produktów Genesis Homme: Bain de Masse + Cire d’Epaisseur Texturisante

ODKRYJ WIĘCEJ