Hair diagnosis tool Kérastase with Emily Background
Kérastase

DIAGNOZA WŁOSÓW ONLINE

Diagnoza włosów Kérastase pozwoli Ci na dobranie spersonalizowanej pielęgnacji.

WŁAŚCIWA DIAGNOZA TO PIERWSZY KROK DO ZDROWO WYGLĄDAJĄCYCH WŁOSÓW

 
Wiemy, że dopasowanie właściwej pielęgnacji wymaga odpowiedniej diagnozy stanu włosów. Dlatego stworzyliśmy rytuał pielęgnacyjny szyty na miarę Twoich potrzeb. W ramach diagnozy zapytamy Cię o strukturę Twoich włosów, nawyki pielęgnacyjne, a także o efekt, który chciałabyś uzyskać. Cały proces  zajmie Ci nie więcej niż kilka minut, obiecujemy, iż wypełnienie formularza będzie samą przyjemnością. Po wysłaniu odpowiedzi otrzymasz od nas informację o kompletnym rytuale pielęgnacyjnym dobranym do Twoich potrzeb. Podpowiemy Ci  jakie produkty wybrać, abyś mogła cieszyć się zdrowo wyglądającymi włosami!
 

W KILKA MINUT DOBIERZEMY PIELĘGNACJĘ WŁAŚCIWĄ DLA CIEBIE

Emily with advanced algorythm for her hair

 

Zastanawiasz się, który z produktów Kérastase powinnaś wybrać? Nie wiesz, która Kąpiel będzie odpowiednia dla Twoich włosów?

Zaradzimy temu! Nasza diagnoza działa z wykorzystaniem zaawansowanego algorytmu, który w ciągu kilku sekund analizuje czynniki wpływające na kondycję włosów, co umożLiwia zbudowanie właściwej rutyny pielęgnacyjnej!

 

KAŻDE WŁOSY SĄ INNE, DLATEGO POTRZEBUJĄ SPERSONALIZOWANEJ PIELĘGNACJI

Rewolucja w pielęgnacji włosów oparta na diagnozie ich stanu została wprowadzona przez Kérastase w 1964 roku, pozostając fundamentem naszej metodologii po dziś dzień. Obecnie głęboko wierzymy, iż element ten jest jeszcze bardziej istotny teraz, gdzie na kondycję naszych włosów ma wpływ coraz więcej czynników środowiskowych. Dlatego też prowadzenie regularnej ewaluacji stanu włosów jest tak istotne w doborze pielęgnacji odpowiadającej na aktualne potrzeby.

 

Kérastase hair expertise

PRZEPROWADŹ PROFESJONALNĄ DIAGNOZĘ WŁOSÓW

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

 Kérastase professional diagnosis with an hair stylist

Przeprowadzając diagnozę Kérastase poczujesz się jak na fotelu u Fryzjera-Stylisty. Pytania zostały opracowane na bazie eksperckiej wiedzy, aby możliwie najbardziej zbliżyć je do rozmowy jaką odbyłaybyś z Fryzjerem-Stylistą w Salonie. Oddajemy w Twoje ręce specjalistyczne, a jednocześnie łatwe w obsłudze, narzędzie, które pozwoli Ci dobrać właściwą pielęgnację zawsze gdy tego potrzebujesz.

Po wypełnieniu testu otrzymasz od nas informacje o spersonalizowanej rutynie pielęgnacyjnej oraz o tym jakie produkty będą najlepiej dopasowane do Twojej domowej pielęgnacji. Produkty możesz zakupić za pośrednictwem naszych sklepów partnerskich lub w Salonach Kérastase.

 

  Preview of the Kérastase hair diagnosis

ZOBACZ CO OTRZYMASZ W PAKIECIE

  Genesis range visual

Informacje o Spersonalizowanej rutynie pielęgnacyjnej

     Kérastase girls with Elixir Ultime Hair Oil

Informacje o Produktach rekomendowanych dla Ciebie

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.