rytuał w salonie kosmetycznym Kérastase
Pielęgnacja w salonie

Rytuały pielęgnacyjne w salonach Kérastase

Siedząc wygodnie w fotelu fryzjerskim i poddając się masażowi skóry głowy marzysz o tym, by móc przedłużyć cenne chwile relaksu choć o kilka minut. W Kérastase stworzyliśmy serię autorskich Rytuałów pielęgnacyjnych, które opierają się na tej ulotnej chwili przyjemności.

Fusio-dose w salonach Kérastase

To jedyna w swoim rodzaju pielęgnacja! Po zastosowaniu Fusio-Dose suszenie suszarką sprawia, że moje włosy stają się błyszczące i zregenerowane, nawet po wielu myciach.

MAGGIE, 28 LAT, LONDYN

Salon Signature Rituals Article 2 Kerastase
Salon Signature Rituals Article 3 Kerastase

salon fryzjerski Aura Botanica Kérastase
Salon Signature Rituals Article 4 Kerastase
Salon Signature Rituals Article 5 Kerastase

Program Zwalczania Łupieżu

Usuwa suchy i tłusty łupież - Oczyszcza skórę głowy - Stymuluje biologiczną aktywność skóry głowy poprawiając jej kondycję - Włosy są miękkie, lekkie i pełne blasku.

Program Łagodzenia Skóry Głowy

Łagodzi dyskomfort skóry głowy, jak pieczenie, zaczerwienienie, swędzenie i uczucie mrowienia – Usuwa zanieczyszczenia – Koi, odświeża i odżywia skórę głowy – Włosy są zrewitalizowane, lekkie i sprężyste.

Program Zapobiegania Wypadaniu Włosów

Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się cebulek włosów - Stymuluje biologiczną aktywność skóry głowy poprawiając jej kondycję – Regeneruje metabolizm włosów – Poprawia teksturę włosów natychmiastowo nadając im objętość.

Udaj się do naszego salonu

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.