rytuał w salonie kosmetycznym Kérastase
Pielęgnacja w salonie

Rytuały pielęgnacyjne w salonach Kérastase

Siedząc wygodnie w fotelu fryzjerskim i poddając się masażowi skóry głowy marzysz o tym, by móc przedłużyć cenne chwile relaksu choć o kilka minut. W Kérastase stworzyliśmy serię autorskich Rytuałów pielęgnacyjnych, które opierają się na tej ulotnej chwili przyjemności.

Fusio-dose w salonach Kérastase

To jedyna w swoim rodzaju pielęgnacja! Po zastosowaniu Fusio-Dose suszenie suszarką sprawia, że moje włosy stają się błyszczące i zregenerowane, nawet po wielu myciach.

MAGGIE, 28 LAT, LONDYN

Salon Signature Rituals Article 2 Kerastase
Salon Signature Rituals Article 3 Kerastase

salon fryzjerski Aura Botanica Kérastase
Salon Signature Rituals Article 4 Kerastase
Salon Signature Rituals Article 5 Kerastase

Program Zwalczania Łupieżu

Usuwa suchy i tłusty łupież - Oczyszcza skórę głowy - Stymuluje biologiczną aktywność skóry głowy poprawiając jej kondycję - Włosy są miękkie, lekkie i pełne blasku.

Program Łagodzenia Skóry Głowy

Łagodzi dyskomfort skóry głowy, jak pieczenie, zaczerwienienie, swędzenie i uczucie mrowienia – Usuwa zanieczyszczenia – Koi, odświeża i odżywia skórę głowy – Włosy są zrewitalizowane, lekkie i sprężyste.

Program Zapobiegania Wypadaniu Włosów

Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się cebulek włosów - Stymuluje biologiczną aktywność skóry głowy poprawiając jej kondycję – Regeneruje metabolizm włosów – Poprawia teksturę włosów natychmiastowo nadając im objętość.

Udaj się do naszego salonu

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.