Witaj w klubie Kerastase! Od samego początku kierujemy się filozofią pielęgnacji, która jest wzmacniana przez naszą społeczność fryzjerską, która zapewnia najlepsze rozwiązania dla każdego rodzaju włosów. Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i wszystkim, co chciałbyś wiedzieć o pielęgnacji włosów.

article

W Kérastase wierzymy w SIŁĘ RELACJI między stylistą a jego klientem. Dla nas Fryzjer jest kimś więcej niż ekspertem od włosów, jest COACHEM. Jest ZAUFANĄ OSOBĄ, najbardziej kompetentną aby udzielać porad swoim klientom.

article

Zdrowo wyglądające włosy są wizytówką każdej z nas. Na ich kondycję ma wpływ wiele czynników, a wśród nich między innymi prawidłowa pielęgnacja. Pamiętaj jednak o tym, że każde włosy są inne, co w praktyce oznacza, że mają różne potrzeby.

article

Lśniące, mocne i zdrowo wyglądające włosy to najlepsza wizytówka, jaką możesz sobie zafundować. Perfekcyjna fryzura z łatwością dopełni każdą stylizację i sprawi, że poczujesz się jak gwiazda czerwonego dywanu.

article

Czy można obudzić się o poranku z fryzurą jak po wizycie u Fryzjera? 8H Magic Night Serum wykorzystuje magiczne dla urody chwile snu, aby zadbać o włosy.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.