The Raw Power Of Essential Oils HeroBanner Article Kérastase
OLEJKI ETERYCZNE

Odkryj potęgę Olejków Eterycznych

Wewnątrz niewielkiego procenta roślin kryją się rzadkie, drogocenne olejki. Całkowicie bezpieczne dla skóry i organizmu olejki eteryczne harmonizują ciało i umysł. Doświadcz spersonalizowanego Rytuału i podziel naszą obsesje tych niezwykłych darów natury.

Olejki eteryczne są pozyskiwane jedynie z 5% roślin. Te skoncentrowane substancje mogą działać cuda na ludzkie ciało i umysł. Kochamy je, ponieważ stosowanie ich niesie za sobą same korzyści urodowe, a oprócz tego mogą pomagają wprowadzać w konkretny nastrój.

The Raw Power Of Essential Oils 1 Article Kérastase

Jak są pozyskiwane?

Olejki eteryczne to wysoce skoncentrowane wyciągi z niektórych roślin, które mają działanie lecznicze i terapeutyczne. Działają albo poprzez aromaterapię (wdychając swoje zapachy dla określonych efektów psychicznych) lub poprzez zastosowanie ich bezpośrednio na skórę. Olejki eteryczne mogą mieć pewne korzyści fizyczne, takie jak zwalczanie bakterii i wspieranie regeneracji komórek. Są one ekstrahowane specjalnymi metodami w niewielkich ilościach, ponieważ olejki eteryczne są najważniejszą częścią kwiatów.

The Raw Power Of Essential Oils 2 Article Kérastase

Jak działają?

Olejki eteryczne mają określone korzyści dla ciała i umysłu. Ich zapachy są silnymi bodźcami, które dostają się do mózgu bezpośrednio przez układ oddechowy. Dzięki stosowaniu olejków eterycznych Twój mózg wywołuje określone emocje. Efekt sprawi, że poczujesz przypływ dobrej energii, optymizm czy odprężenie.

Jak je aplikować?

Olejki eteryczne można aplikować na wiele sposobów. Najpotężniejszym sposobem na zwiększenie ich korzyści jest dodatek do masażu terapeutycznego lub zabiegu kosmetycznego. Ponieważ olejki eteryczne są silnie skoncentrowane, muszą być rozcieńczone w innych produktach, aby można je było bezpiecznie stosować. Wybrane z myślą o pewnych korzyściach, olejki eteryczne są idealnym dodatkiem do masażu skóry głowy. Odpręż i odśwież umysł i ciesz się pozytywnym działaniem na całe ciało!

Kerastase The Raw Power Of Essential Oils

Odkryj 3 kompozycje

Wybierz jeden z Olejków, a Twój Fryzjer wzbogaci nim Rytuał Fusio-Scrub.

MIĘTA PIEPRZOWA

Pobudza zmysły i podnosi na duchu.

DRZEWO SANDAŁOWE

Koi i uspokaja zmysły.

Imbir

Pobudza i energetyzuje.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.