Sprawdź jakie składniki aktywne w pielęgnacji włosów pomogą Ci uzyskać najlepszy efekt mocnych, zdrowych i pięknych włosów. Poznaj ich działanie i dobierz je do potrzeb swoich włosów.

Lśniące, mocne i zdrowo wyglądające włosy to najlepsza wizytówka, jaką możesz sobie zafundować. Perfekcyjna fryzura z łatwością dopełni każdą stylizację i sprawi, że poczujesz się jak gwiazda czerwonego dywanu.

Kwasy owocowe to obecnie jedne z najpopularniejszych substancji aktywnych w kosmetyce. Są one szczególnie przydatne posiadaczkom problematycznych i trądzikowych cer, a ich regularne aplikowanie pozwala uzyskać zadowalające efekty. Jednym ze swego czasów zapomnianych, ale równie ważnych w pielęgnacji substancji jest kwas mlekowy. Posiada on szerokie zastosowanie zarówno w przypadku pielęgnacji skóry, jak i włosów. Warto mieć jednak świadomość na temat tego, jak używać go w sposób prawidłowy. Sprawdź, co warto wiedzieć na jego temat, aby za jego pomocą uzyskać zadowalające efekty.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.