K Water Product Page Hero Banner 1 Kérastase
NOWOŚĆ

K WATER

#OkazjaByBłyszczeć

K Water Product Page Video Cover 2 Kérastase

BEZWODNA WODA

Lekki, przejrzysty płyn, jakim jest środek wzmacniający włosy K Water, w rzeczywistości jest związkiem zupełnie bezwodnym. To połączenie glikolu, związków pielęgnujących i aminokwasów.

BŁYSKAWICZNE DZIAŁANIE NA POWIERZCHNI

Po zastosowaniu K Water woda obecna na powierzchni włosa natychmiast wywołuje działanie technologii Lamellar. Związki pielęgnujące układają się w subtelną strukturę blaszkową, która otula poszczególne włosy i w ten sposób wygładza nierówności na ich powierzchni. Włosy zyskują blask i nawilżenie, a jednocześnie fryzura dobrze się układa i nie sprawia wrażenia obciążonej.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Podczas Rytuału K Water zmienia się zewnętrzna struktura włosa, dzięki czemu fryzura jest bardziej podatna na układanie, co doskonale sprawdza się podczas suszenia i modelowania. Dzięki idealnej teksturze, włosy szybciej, łatwiej i lepiej poddają się działaniu ciepłego powietrza z suszarki, dzięki temu Klientka może liczyć na spektakularny efekt.

K WATER TO WIĘCEJ NIŻ POŁYSK

K Water Product Page 6 Kérastase
K Water Product Page 7 Kérastase
K Water Product Page 8 Kérastase
K Water Product Page 9 Kérastase
Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.