How does it work Article Hero Banner 1 K Water Kérastase
NOWY RYTUAŁ W SALONIE

K Water: Jak to działa?

Brzmi jak magia, i istotnie – efekt jest wprost magiczny. Rytuał K Water, dzięki technologii Lamellar, jest przełomowy w zakresie pielęgnacji włosów od Kérastase. Działa błyskawicznie, sprawiając, że Twoja fryzura wygląda olśniewająco. Jak to się dzieje? Jak uzyskać gładkie lśniące włosy? Poznaj naukową stronę nowego produktu K Water.

BEZWODNA WODA

 

Lekki, przejrzysty płyn, jakim jest K Water, w rzeczywistości jest związkiem zupełnie bezwodnym. To połączenie glikolu, związków pielęgnujących i aminokwasów.

BŁYSKAWICZNE DZIAŁANIE NA POWIERZCHNI

 

Po zastosowaniu K Water woda obecna na powierzchni włosa natychmiast wywołuje działanie technologii Lamellar. Związki pielęgnujące układają się w subtelną strukturę blaszkową, która otula poszczególne włosy i w ten sposób wygładza nierówności na ich powierzchni. Włosy zyskują blask i nawilżenie, a jednocześnie fryzura dobrze się układa i nie sprawia wrażenia obciążonej.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

 

Podczas Rytuału K Water zmienia się zewnętrzna struktura włosa, dzięki czemu fryzura jest bardziej podatna na układanie, co doskonale sprawdza się podczas suszenia i modelowania. Dzięki idealnej teksturze, włosy szybciej, łatwiej i lepiej poddają się działaniu ciepłego powietrza z suszarki, dzięki temu Klientka może liczyć na spektakularny efekt.

Udaj się do naszego salonu

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.