młoda kobieta susząca długie suche włosy

Co na suche włosy? Poznaj podstawy pielęgnacji

Zdrowo wyglądające włosy są wizytówką każdej z nas. Na ich kondycję ma wpływ wiele czynników, a wśród nich między innymi prawidłowa pielęgnacja. Pamiętaj jednak o tym, że każde włosy są inne, co w praktyce oznacza, że mają różne potrzeby. Jeśli nie weźmiesz ich pod uwagę, możesz doprowadzić między innymi do ich przesuszenia.

przesuszone końcówki długich włosów

 kobieta nakładająca odżywkę na suche włosy

kobieta z nawilżonymi włosami
suche końcówki włosów przed i po pielęgnacji

Odżywka Magistral

Zapewnia głęboką rewitalizację włosów cienkich i ekstremalnie suchych. Kosmyki po jej zastosowaniu stają się wyraźnie odżywione, wygładzone i miękkie w dotyku. To wszystko dzięki głównym składnikom aktywnym takim jak Kompleks 4600 PPM Irisome oraz Ekstrakt z żywicy Benjoin Resin. Taki duet odżywia nawet najbardziej przesuszone włosy.

Mleczko odżywcze

Kosmetyk dedykowany jest pielęgnacji włosów normalnych lub lekko suchych. Kosmetyk odżywia kosmyki przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnej miękkości. Wśród odpowiedzialnych za ten proces składników odżywczych znajdziesz m.in. lipidy, cukry, proteiny oraz ekstrakt z kłącza irysa.

Maska do włosów cienkich

Stanowi idealne rozwiązanie, jeśli jesteś posiadaczką włosów cienkich i suchych wymagających głębokiego odżywienia. Z jej pomocą staną się łatwe do ułożenia, lśniące oraz niesprawiające trudności w codziennym rozczesywaniu. Wszystko za sprawą kompleksu Irisome.

Maska do włosów grubych

Jak sama nazwa wskazuje, została stworzona z myślą o włosach grubych, jednak mocno przesuszonych. Stosując ją, mocno je nawilżysz i sprawisz, że będą miękkie i sprężyste, a ich ułożenie nie sprawi Ci problemów. W tym przypadku także niezawodny okazuje się kompleks Irisome. 

Maska Magistral

Dedykowana jest włosom ekstremalnie suchym i grubym, które wymagają niezwykle intensywnego nawilżenia. Kompleks 4600 PPM Irisome + Ekstrakt z żywicy Benjoin sprawia, że włosy stają się maksymalnie miękkie w dotyku w duecie z promiennym blaskiem. 

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.