Hero banner illustration for The Hair Of Your Dreams Nutritive Article Kérastase

Włosy, o których marzysz

Podobnie jak odżywczy krem na noc do twarzy, Odżywcze Serum na noc Nutritive zwiększa potęgę snu, by o poranku włosy były miękkie i dogłębnie odżywione.

Powszechnie wiadomo, że podczas snu ciało przechodzi proces naprawczy, regenerując swoje komórki od wewnątrz. To sprawia, że ​​noc jest najlepszą porą na to, aby składniki aktywne kosmetyków zaczęły intensywnie działać. Wieczorny rytuał pielęgnacyjny i używanie kremu na noc powoduje, że o poranku skóra staje się naturalnie świeża i promienna. Nie ma bardziej luksusowego zabiegu kosmetycznego niż odżywcza magia snu.

The Hair Of Your Dreams Nutritive Article 1 Kérastase

Nowe Odżywcze Serum na noc Nutritive

Co w takim razie z odżywczym produktem do włosów? Tak jak skóra, włosy czerpią ogromne korzyści ze stosowania pielęgnacji nocnej. Nowość od Kérastase jest odpowiedzią na te potrzeby. Łatwa aplikacja wieczorem zapewnia magiczne efekty podczas snu otulając włosy niezbędnymi dla nich składnikami odżywczymi.

Nowe Odżywcze Serum na noc Nutritive

Serum wzbogacone o mieszankę 5 witamin domyka łuski włosów pozostawiając je jedwabiście gładkie. Podobnie jak maska ​​do włosów suchych, odsłaniając naturalnie piękny wygląd włosów.

Nowe Odżywcze Serum na noc Nutritive

Formuła produktu zawiera składniki aktywne, w tym wyciąg z korzenia irysa, który odżywia i uzupełnia utracone w ciągu dnia składniki odżywcze tworząc barierę ochronną na włosach.

The Hair Of Your Dreams Nutritive Article 5 Kérastase

Relaksujący rytuał nocny

Odżywcze Serum na noc Nutritive jest niezwykle łatwe w aplikacji. Przed położeniem się spać nanieś 1 pompkę produktu na dłonie i rozprowadź równomiernie na długości i końce suchych lub wilgotnych włosów. Pozostaw go na noc na włosach i odkryj jakie korzyści zapewniają składniki aktywne Serum.

 

Bez osadu i uczucia obciążenia włosów

Odżywcze Serum na noc Nutritive zaczyna wchłaniać się już od momentu aplikacji na włosy. Produkt nie pozostawia na nich żadnego osadu, nie plami poduszki ani pościeli. Całkowicie się wchłania nie obciążając fryzury – bez potrzeby spłukiwania.

 
The Hair Of Your Dreams Nutritive Article 6 Kérastase
The Hair Of Your Dreams Nutritive Article 7 Kérastase

Stopniowo uwalniający się zapach

Po nałożeniu Odżywczego Serum na noc Nutritive zaczyna ono otulać odprężającym zapachem ułatwiającym zasypianie. Subtelne, kwiatowe nuty są uwalniane podczas snu. O poranku kompozycja zapachowa transformuje stając się energetyzująca, by pobudzać do działania

Piękno poranka

Po nocy 8H Magic Night Serum ukończyło cykl naprawczy i wchłonęło się we włosy. Po przebudzeniu włosy są gładkie, nawilżone i miękkie, bez konieczności płukania. Efekt jest iście magiczny.

The Hair Of Your Dreams Nutritive Article 8 Kérastase
Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.