BLOND ABSOLU

Ekstremalna pielęgnacja po zabiegu rozjaśniania

Twoje włosy są osłabione po zabiegu rozjaśniania i potrzebują regeneracji? Odkryj nową rutynę pielęgnacyjną z Blond Absolu Cicaextreme. Nawet po najsilniejszych zabiegach rozjaśniania Twoje blond włosy odzyskają połysk i zdrowy wygląd.

Jesteś fanką ekstremalnego blondu i nie chcesz z niego rezygnować? Zatem pokochasz naszą nowość! Dlaczego? Nowe rozszerzenia gamy Blond Absolu z podwójnym kwasem hialuronowym zapewnią wyjątkową pielęgnację Twoim osłabionych włosom bez ich obciążania.

Twoje włosy są osłabione po zabiegu rozjaśniania i potrzebują regeneracji? Odkryj nową rutynę pielęgnacyjną z Blond Absolu Cicaextreme. Nawet po najsilniejszych zabiegach rozjaśniania Twoje blond włosy odzyskają połysk i zdrowy wygląd. Jesteś fanką ekstremalnego blondu i nie chcesz z niego rezygnować? Zatem pokochasz naszą nowość! Dlaczego? Nowe rozszerzenia gamy Blond Absolu z podwójnym kwasem hialuronowym zapewnią wyjątkową pielęgnację Twoim osłabionych włosom bez ich obciążania.

01

1 - KROK 1. Użyj kąpieli w kremie cicaextreme.

Szampon delikatnie oczyszcza, włosy stają się miękkie i odzyskują połysk. Zaaplikuj na mokre włosy, wykonaj masaż i dokładnie spłucz.

02

2 - KROK 2. Raz w tygodniu użyj kąpieli Ultrafiolet. .

Szampon neutralizuje niechciane, żółte odcienie dla efektu chłodnego blondu. Dokładnie spłucz.

03

3 - KROK 3. Dla Intensywnego nawilżenia użyj Maski Cicaextreme .

Maska wzmacnia osłabione włókna włosów przeciwdziałając ich łamliwości. Pozostaw Maskę na 5 minut na włosach i dokładnie spłucz.

04

4 - KROK 4. Użyj Olejku Cicaextreme przed i po stylizacji na gorąco. .

Olejek ma właściwości termoochronne do 230°, a włosy odzyskują połysk. Dzięki aplikacji 1 porcji Olejku także po stylizacji na gorąco wzmocnisz włosy blond i wygładzisz łuski.

Czy wiesz jak pielęgnować włosy blond dla wyjątkowych rezultatów?

Wypróbuj rutynę pielęgnacyjną z Blond Absolu Cicaextreme.

UDAJ SIĘ DO NASZEGO SALONU

Znajdź najbliższy salon

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

Rytuał Fusio-Dose

Rytuał Fusio-Dose w Salonie

Poznaj naszą spersonalizowaną usługę dostępną w salonach Kérastase, dzięki której Twoje włosy doświadczą natychmiastowej przemiany.

Kobieta z ciemnymi włosami poddaje włosy diagnozie

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.