Genesis

Rozwiązanie do pielęgnacji włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na długości

Chcesz zapobiegać utracie gęstości włosów i jednocześnie zapewnić im jak najlepszą pielęgnację? Wybierz rozwiązanie Genesis przygotowane specjalnie z myślą o Tobie.

01

1 - Krok 1

Zastosuj Kąpiel Genesis, by delikatnie usunąć z włosów sebum i zabrudzenia przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony. Wykonaj ten krok jeszcze jeden raz.

02

2 - Krok 2

Użyj Maski Genesis, by głęboko odżywić i uchronić włosy przed wypadaniem w wyniku łamania. Pozostaw na włosach przez 5 minut na całej ich długości.

03

3 - Krok 3

W okresach wzmożonego wypadania włosów używaj Kuracji Genesis, by ograniczyć skłonność włosów do wypadania. Codziennie nakładaj zawartość jednej ampułki na skórę głowy i dokładnie ją wmasuj.

04

4 - Krok 4

Przed użyciem suszarki nałóż na włosy Mleczko Termiczne Genesis. Wmasuj na całej ich długości, by zapewnić im ochronę przed łamliwością i wysoką temperaturą do 230°C.

Interesują Cię najlepsze efekty?

Wybierz pielęgnację Genesis dla włosów przetłuszczonych u nasady i suchych na całej długości.

Pielęgnacja Genesis

Praca, zabawa, mycie, i od nowa. Życie narzuca Ci swoje tempo, a Ty się mu poddajesz. W pewnym momencie stres zaczyna odciskać swoje piętno na Twoich włosach. Produkty z gamy Genesis oferują podwójną ochronę – zapobiegają wypadaniu włosów i redukują ich łamliwość.
ODKRYJ GENESIS
0
0
Wzmacniający szampon do włosów Kérastase Genesis

Kąpiel Genesis

Nawilżająco-wzmacniający szampon do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości. Łagodnie oczyszcza i wzmacnia je na długości, aby ograniczyć utratę gęstości spowodowaną łamliwością. Niezwykle delikatna formuła doskonale usuwa sebum i zanieczyszczenia ze skóry głowy i włosów. Przeznaczona do włosów cienkich lub przetłuszczających się. Łagodzi podrażnienia i nawilża włosy od nasady po same końce, zapewniając wrażenie lekkości. Formuła została wzbogacona połączeniem komórek macierzystych szarotki alpejskiej i korzenia imbiru, dzięki czemu wzmacnia włosy i zwiększa ich odporność, przeciwdziałając w ten sposób wypadaniu w wyniku łamania. Dzięki niej włosy sprawiają wrażenie gęstszych, wyglądają zdrowiej i są przygotowane do dalszej stylizacji.

WIĘCEJ INFORMACJI
0
0
Maska Genesis Kérastase

Maska Genesis

Wzmacniająca maska o intensywnym działaniu do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości. Bogata formuła zapewnia intensywne odżywienie, ułatwia rozczesywanie i wzmacnia włosy, aby ograniczyć wypadanie spowodowane łamaniem. Super-intensywna maska, wzbogacona połączeniem natywnych komórek szarotki alpejskiej i korzenia imbiru lekarskiego, wspomaga odbudowanie bazy włosów dzięki wzmacniającemu działaniu w obszarach, w których została uszkodzona struktura włosa. Wyjątkowo skuteczne składniki odżywiające ułatwiają rozczesywanie, a zarazem przywracają włosom miękkość i dogłębnie je odżywiają. Włosy stają się mocniejsze, bardziej miękkie i błyszczące.

WIĘCEJ INFORMACJI
0
0
Kuracja - Ampułki do skóry głowy na wypadanie włosów Genesis Kerastase

Kuracja Genesis

Ampułki na wypadanie włosów osłabionych. Dzięki wyjątkowemu połączeniu składników zawartość ampułki skutecznie ogranicza wypadanie włosów w okresach, gdy następuje ono we wzmożonym stopniu, i poprawia wygląd włosów. Żelowa formuła stosowana w okresie wzmożonego wypadania pomaga skutecznie wzmocnić mieszki włosowe w skórze głowy, zapewniając przy tym optymalne warunki wzrostu nowym włosom. Formuła ma właściwości łagodzące podrażnienia. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry głowy, dzięki czemu ogranicza uczucie swędzenia.

WIĘCEJ INFORMACJI
0
0
Mleczko Termiczne Kérastase Genesis

Mleczko Termiczne Genesis

Mleczko termiczne w formie spray’u do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości. Zapewnia ochronę przed urządzeniami do stylizacji na gorąco do 230°C oraz optymalne nawilżenie bez uczucia obciążenia. Mleczko termiczne zostało wzbogacone połączeniem komórek macierzystych szarotki alpejskiej i korzenia imbiru lekarskiego. Nawilża i wzmacnia włosy, zmniejszając w ten sposób znacznie ryzyko wypadania włosów w wyniku ich łamliwości. Włosy zyskują połysk, stają się miękkie i jedwabiste w dotyku.

WIĘCEJ INFORMACJI