Olejek do każdego rodzaju włosów

IKONICZNE OLEJKI DO WŁOSÓW

Olejki do włosów posiadają wiele korzyści: odżywiają, chronią, dodają blasku, miękkości oraz zapewniają zdrowy wygląd włosów. Tak cudownym działaniem olejków może cieszyć się każdy rodzaj włosów. Wystarczy wiedzieć jak je dopasować.

Włosy cienkie

Kobiety o cienkich włosach czasami unikają stosowania olejków obawiając się nadmiernego obciążenia i przetłuszczania się włosów.

Olejki do włosów stworzono z myślą o kobietach z kręconymi włosami.

Włosy kręcone

Olejki do włosów stworzono z myślą o kobietach z kręconymi włosami. Loki mają tendencję do przesuszania się i szybkiego puszenia, a olejki poskramiają je, uwydatniając ich skręt oraz nadając im blask i zdrowy wygląd. 

Aby podkreślić skręt loków, nanieś 1-2 pompki olejku na dłonie i wmasuj w długość i końce włosów. Jeżeli włosy bardzo się puszą, nanieś olejek na dłonie i przeczesz włosy palcami, skupiając się przede wszystkim na najbardziej puszących się obszarach

Stylizacja dzień po myciu

Włosy koloryzowane


Po dwóch, trzech tygodniach od koloryzacji, kolor włosów może zacząć tracić swój blask i promienność.  W takiej sytuacji Olejek Elixir Ultime do włosów koloryzowanych sprawdzi się idealnie. Nałóż 1-2 pompki olejku na suche lub mokre włosy, aby przywrócić im blask oraz zniewalający połysk. 

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.