K Water Product Page Hero Banner 1 Kérastase
NOWOŚĆ

K WATER

#OkazjaByBłyszczeć

Kobiety marzą, by po wyjściu z salonu ich włosy były odżywione, błyszczące i płynne w ruchu. Czasami jednak nie mają czasu na intensywny rytuał pielęgnacyjny. Odpowiadając na potrzeby współczesnych kobiet pragnących efektu WOW, tu i teraz przedstawiamy błyskawiczny efekt tafli wody na włosach, dzięki przełomowej technologii Lamellar zastosowanej w produkcie K Water – poznaj środek na wzmocnienie włosów.

K Water Product Page Video Cover 2 Kérastase

Tajemnica zniewalającego połysku i jedwabiście gładkich włosów

BEZWODNA WODA

Lekki, przejrzysty płyn, jakim jest środek wzmacniający włosy K Water, w rzeczywistości jest związkiem zupełnie bezwodnym. To połączenie glikolu, związków pielęgnujących i aminokwasów.

BŁYSKAWICZNE DZIAŁANIE NA POWIERZCHNI

Po zastosowaniu K Water woda obecna na powierzchni włosa natychmiast wywołuje działanie technologii Lamellar. Związki pielęgnujące układają się w subtelną strukturę blaszkową, która otula poszczególne włosy i w ten sposób wygładza nierówności na ich powierzchni. Włosy zyskują blask i nawilżenie, a jednocześnie fryzura dobrze się układa i nie sprawia wrażenia obciążonej.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Podczas Rytuału K Water zmienia się zewnętrzna struktura włosa, dzięki czemu fryzura jest bardziej podatna na układanie, co doskonale sprawdza się podczas suszenia i modelowania. Dzięki idealnej teksturze, włosy szybciej, łatwiej i lepiej poddają się działaniu ciepłego powietrza z suszarki, dzięki temu Klientka może liczyć na spektakularny efekt.

K WATER TO WIĘCEJ NIŻ POŁYSK

BLASK

WYGŁADZENIE POWIERZCHNI WŁOSÓW SPRAWIA, ŻE LEPIEJ ODBIJAJĄ ONE ŚWIATŁO, CO NADAJE IM ZDROWY BLASK.

K Water Product Page 6 Kérastase
K Water Product Page 7 Kérastase

MIĘKKOŚĆ

K WATER BŁYSKAWICZNIE ODNAWIA POWIERZCHNIĘ WŁÓKIEN WŁOSÓW, REDUKUJE NIERÓWNOŚCI, NADAJE IM GŁADKI WYGLĄD I SPRAWIA, ŻE STAJĄ SIĘ MIĘKKIE W DOTYKU

LEKKOŚĆ

INTELIGENTNE ZWIĄZKI PIELĘGNACYJNE W K WATER OSIADAJĄ JEDYNIE NA TYCH OBSZARACH POWIERZCHNI WŁOSA, KTÓRE WYMAGAJĄ ODŻYWIENIA, WIĘC WŁOSY NIE SĄ NADMIERNIE OBCIĄŻANE.

K Water Product Page 8 Kérastase
K Water Product Page 9 Kérastase

GŁADKOŚĆ

NAPRAWCZE DZIAŁANIE BLASZEK PREPARATU SPRAWIA, ŻE WŁOSY ŁATWIEJ SIĘ ROZCZESUJĄ JUŻ PO JEDNYM UŻYCIU. TYLE WYSTARCZY, BY ZMNIEJSZYĆ LICZBĘ ZŁAMANYCH I USZKODZONYCH WŁOSÓW.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.