K Water Product Page Hero Banner 1 Kérastase
NOWOŚĆ

K WATER

#OkazjaByBłyszczeć

Kobiety marzą, by po wyjściu z salonu ich włosy były odżywione, błyszczące i płynne w ruchu. Czasami jednak nie mają czasu na intensywny rytuał pielęgnacyjny. Odpowiadając na potrzeby współczesnych kobiet pragnących efektu WOW, tu i teraz przedstawiamy błyskawiczny efekt tafli wody na włosach, dzięki przełomowej technologii Lamellar zastosowanej w produkcie K Water – poznaj środek na wzmocnienie włosów.

K Water Product Page Video Cover 2 Kérastase

Tajemnica zniewalającego połysku i jedwabiście gładkich włosów

BEZWODNA WODA

Lekki, przejrzysty płyn, jakim jest środek wzmacniający włosy K Water, w rzeczywistości jest związkiem zupełnie bezwodnym. To połączenie glikolu, związków pielęgnujących i aminokwasów.

BŁYSKAWICZNE DZIAŁANIE NA POWIERZCHNI

Po zastosowaniu K Water woda obecna na powierzchni włosa natychmiast wywołuje działanie technologii Lamellar. Związki pielęgnujące układają się w subtelną strukturę blaszkową, która otula poszczególne włosy i w ten sposób wygładza nierówności na ich powierzchni. Włosy zyskują blask i nawilżenie, a jednocześnie fryzura dobrze się układa i nie sprawia wrażenia obciążonej.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Podczas Rytuału K Water zmienia się zewnętrzna struktura włosa, dzięki czemu fryzura jest bardziej podatna na układanie, co doskonale sprawdza się podczas suszenia i modelowania. Dzięki idealnej teksturze, włosy szybciej, łatwiej i lepiej poddają się działaniu ciepłego powietrza z suszarki, dzięki temu Klientka może liczyć na spektakularny efekt.

K WATER TO WIĘCEJ NIŻ POŁYSK

BLASK

WYGŁADZENIE POWIERZCHNI WŁOSÓW SPRAWIA, ŻE LEPIEJ ODBIJAJĄ ONE ŚWIATŁO, CO NADAJE IM ZDROWY BLASK.

K Water Product Page 6 Kérastase
K Water Product Page 7 Kérastase

MIĘKKOŚĆ

K WATER BŁYSKAWICZNIE ODNAWIA POWIERZCHNIĘ WŁÓKIEN WŁOSÓW, REDUKUJE NIERÓWNOŚCI, NADAJE IM GŁADKI WYGLĄD I SPRAWIA, ŻE STAJĄ SIĘ MIĘKKIE W DOTYKU

LEKKOŚĆ

INTELIGENTNE ZWIĄZKI PIELĘGNACYJNE W K WATER OSIADAJĄ JEDYNIE NA TYCH OBSZARACH POWIERZCHNI WŁOSA, KTÓRE WYMAGAJĄ ODŻYWIENIA, WIĘC WŁOSY NIE SĄ NADMIERNIE OBCIĄŻANE.

K Water Product Page 8 Kérastase
K Water Product Page 9 Kérastase

GŁADKOŚĆ

NAPRAWCZE DZIAŁANIE BLASZEK PREPARATU SPRAWIA, ŻE WŁOSY ŁATWIEJ SIĘ ROZCZESUJĄ JUŻ PO JEDNYM UŻYCIU. TYLE WYSTARCZY, BY ZMNIEJSZYĆ LICZBĘ ZŁAMANYCH I USZKODZONYCH WŁOSÓW.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

Rytuał Fusio-Dose

Rytuał Fusio-Dose w Salonie

Poznaj naszą spersonalizowaną usługę dostępną w salonach Kérastase, dzięki której Twoje włosy doświadczą natychmiastowej przemiany.

Kobieta z ciemnymi włosami poddaje włosy diagnozie

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.