Jak uzyskać miękkie, odżywione fale

Czy wiesz, że możesz stylizować swoją fryzurę także podczas nocy? Odżywcze Serum na noc Nutritive zrobi to za Ciebie, kiedy Ty śpisz. Wykorzystaj magiczne chwile snu i daj się zaskoczyć o poranku.

Rozwiązanie idealne dla cienkich, suchych włosów. Kluczowy jest luźny warkocz.

01

1 - Krok pierwszy

Nanieś 1 pompkę serum na dłonie, rozprowadź równomiernie na długości oraz końce osuszonych ręcznikiem włosów.

02

2 - Krok drugi

Upleć luźny warkocz.

03

3 - Krok trzeci

Zabezpiecz warkocz elastyczną gumką. Pamiętaj, by nie wiązać włosów zbyt ścisło.

04

4 - Krok czwarty

Połóż się spać. W trakcie snu serum zostanie zaabsorbowane przez włókna włosów, by stały się miękkie a fale lepiej zdefiniowane.

05

5 - Krok piąty

O poranku rozpleć warkocz i przeczesz włosy palcami, by rozdzielić fale. Wykończ look sprayem do teksturyzacji.

06

6 - Krok szósty

Ciesz się efektem naturalnych fal.

Rytuał pielęgnacyjny Nutritive

Podczas dnia: Kąpiel Odżywcza 1 + Mleczko Odżywcze + Nektar Termiczny. Uzupełnij swoją pielęgnację o Odżywcze Serum na noc Nutritive jako część wieczornej rutyny pielęgnacyjnej.

odkryj nutritive
1
Kąpiel
Bain Satin 1 Nutritive 250ml 01 Kerastase

Kąpiel Odżywcza 1

Kąpiel odżywcza 1 to szampon stworzony do pielęgnacji włosów normalnych lub suchych. Aktywne składniki dogłębnie odżywiają włókno włosa od nasady aż po same końce, dzięki czemu włosy są niezwykle miękkie w dotyku.

WIĘCEJ INFORMACJI
2
Pielęgnacja
Lait Vital Nutritive 200ml 01 Kerastase

Mleczko Odżywcze

Mleczko Odżywcze zapewnia odżywiającą pielęgnację normalnym lub lekko suchym włosom. Unikalna formuła zawiera aktywne składniki i ekstrakt z kłącza irysa, dzięki czemu włosy stają się niezwykle miękkie i odżywione, zachowując swoją naturalną lekkość.

WIĘCEJ INFORMACJI
3
Odżywienie
Nectar Thermique Nutritive 100ml 01 Kerastase

Nektar Termiczny

Nektar Termiczny zapewnia odpowiednią termoochronę włosom normalnym oraz suchym. Produkt chroni włókna włosów przed uszkodzeniami powstającymi podczas suszenia włosów suszarką lub w trakcie zabiegów stylizacyjnych. Nadaje włosom miękkości i ułatwia ich modelowanie.

WIĘCEJ INFORMACJI
4
Noc

Odżywcze Serum Na Noc

Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych do pozostawienia na całą noc wzmacnia wszystkie rodzaje suchych włosów. Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych wykorzystuje nocną tendencję włosów do uzupełnienia wilgoci utraconej w ciągu dnia wskutek zabiegów stylizacji i działania czynników środowiskowych i lepszemu wchłanianiu składników aktywnych. Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych z ekstraktem z korzenia irysa i mieszanką 5 witamin, w tym witaminy E, przez noc głęboko wnika w Twoje włosy, aby je odbudować. Jego lekka kremowa konsystencja pasuje do wszystkich rodzajów włosów: pomaga rozplątywać cienkie włosy oraz zapewnia lepszą kontrolę włosów normalnych i grubych. Stosowane w nocy sprawia, że włosy stopniowo wchłaniają składniki odżywcze zapewniające im regenerację. Dzięki mleczno-żelowej konsystencji wręcz rozpływa się na włosach i szybko się wchłania. Następnego ranka włosy wyglądają na odżywione i są wyraźnie miększe, łatwiejsze do stylizacji, z lekkim satynowym wykończeniem.

WIĘCEJ INFORMACJI
Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

Rytuał Fusio-Dose w Salonie

Poznaj naszą spersonalizowaną usługę dostępną w salonach Kérastase, dzięki której Twoje włosy doświadczą natychmiastowej przemiany.

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.