Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrubr Hero Banner 2 Article Kérastase

Q&A: Fakty dotyczące Fusio-Scrub

Oczyszczające właściwości peelingów czynią cuda na skórze głowy, tworząc zdrową bazę dla wzrostu pięknych włosów. Tutaj odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji z Fusio-Scrub – pierwszego kroku w dogłębnym oczyszczeniu skóry głowy dla zdrowych włosów.

Q1: Na czym opiera się złuszczanie skóry głowy?

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 1 Article Kérastase

To nasza najnowsza obsesja na punkcie pielęgnacji włosów! Marka Kérastase od zawsze zwraca uwagę na skóry głowy jako podstawę zdrowych włosów. Utrzymaj więc zdrowie skóry głowy z niewielką pomocą detoksykującego, stymulującego pory peelingu. Dzięki temu Twoje włosy będą mocne, lśniące i osiągną pożądaną przez Ciebie długość!

 

Q2: Czemu powinnam złuszczać skórę głowy?

Złuszczanie to proces usuwania martwych komórek z powierzchni skóry. Chociaż ciało naturalnie zastępuje martwe komórki skóry nowymi, proces ten może być powolny i nierównomierny. Złuszczanie z zewnątrz pomaga skórze w tym kluczowym procesie. Usuwa sebum, łupież i głęboko osadzony brud oraz pozostałości produktów do włosów. Odtruwa skórę głowy i stymuluje naturalny proces odnowy skóry, odsłaniając lśniące, bardziej puszyste włosy. Efekt jest widoczny od nasady aż po końce.

Q3: Jak często powinnam złuszczać skórę głowy?

Najlepiej jest stosować peeling złuszczający skórę głowy raz w tygodniu jako zabieg głęboko oczyszczający włosy (nie więcej niż dwa razy w tygodniu). To doskonały czas na stosowanie cotygodniowej maseczki do głębokiej pielęgnacji włosów. Poświęć ten czas na wykonanie rytuału, który poprawi wygląd Twoich włosów przez cały tydzień!

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 3 Article Kérastase

Q4: Czy peeling może zastąpić szampon? Jak to wygląda w przypadku mojej rutyny pielęgnacyjnej?

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 4 Article Kérastase

Nie zastępuje całkowicie twojego szamponu. Peeling złuszczający to wyjątkowy Rytuał raz w tygodniu. W dniu, w którym używasz peelingu, służy on jako pierwszy krok. Nie ma więc potrzeby używania osobnego szamponu. W pozostałe dni możesz myć zwykłym szamponem. Zawsze łącz peeling z pielęgnacją w postaci odżywki lub maski, a na koniec użyj ulubione Serum lub produkt termiczny.

Q7: Czy peeling może podrażniać skórę głowy i włosy?

Żadna pielęgnacja nie jest szkodliwa, jeśli jest odpowiednio dobrana i stosowana z odpowiednią częstotliwością (nie więcej niż dwa razy w tygodniu). Peeling skóry głowy może przynieść korzyści wszystkim rodzajom włosów, nawet suchym lub skłonnym do alergii. Usuwają zanieczyszczenia różnego pochodzenia, a dzięki temu włosy będą rosnąć szybciej i odzyskają zdrowie.

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 5 Article Kérastase

PEELING OCZYSZCZAJĄCY

Odświeżająca formuła na bazie soli morskiej dedykowana przetłuszczającej się skórze głowy. Kwiatowy bukiet z delikatną nutą peonii,
zanurzony w obłoku morskiej świeżości przynosi długotrwałe uczucie orzeźwienia.

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 6 Article Kérastase

PEELING KOJĄCY

Specjalna formuła dla osób z wrażliwą skórą głowy o żelowej konsystencji zawiera skórkę słodkiej pomarańczy i olej jojoba, a bursztyn w zestawieniu z rześkością cytryny tworzy naturalnie odświeżający zapach.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.