Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrubr Hero Banner 2 Article Kérastase

Q&A: Fakty dotyczące Fusio-Scrub

Oczyszczające właściwości peelingów czynią cuda na skórze głowy, tworząc zdrową bazę dla wzrostu pięknych włosów. Tutaj odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji z Fusio-Scrub – pierwszego kroku w dogłębnym oczyszczeniu skóry głowy dla zdrowych włosów.

Q1: Na czym opiera się złuszczanie skóry głowy?

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 1 Article Kérastase

To nasza najnowsza obsesja na punkcie pielęgnacji włosów! Marka Kérastase od zawsze zwraca uwagę na skóry głowy jako podstawę zdrowych włosów. Utrzymaj więc zdrowie skóry głowy z niewielką pomocą detoksykującego, stymulującego pory peelingu. Dzięki temu Twoje włosy będą mocne, lśniące i osiągną pożądaną przez Ciebie długość!

 

Q2: Czemu powinnam złuszczać skórę głowy?

Złuszczanie to proces usuwania martwych komórek z powierzchni skóry. Chociaż ciało naturalnie zastępuje martwe komórki skóry nowymi, proces ten może być powolny i nierównomierny. Złuszczanie z zewnątrz pomaga skórze w tym kluczowym procesie. Usuwa sebum, łupież i głęboko osadzony brud oraz pozostałości produktów do włosów. Odtruwa skórę głowy i stymuluje naturalny proces odnowy skóry, odsłaniając lśniące, bardziej puszyste włosy. Efekt jest widoczny od nasady aż po końce.

Q3: Jak wygląda pielęgnacja z Fusio-Scrub?

Jak aplikować Peeling Fusio-Scrub?

Dokładnie zwilż włosy. Zaaplikuj porcję orzecha włoskiego na kilku przedziałkach skóry głowy (zaczynając na górze, następnie na skroniach i powyżej karku). Delikatnie masuj skórę głowy dodając wodę 3-4 razy, aby pomóc w tworzeniu piany. Dokładnie spłucz.

Kontynuuj swoją Rutynę pielęgnacyjną

Dokładnie spłucz peeling, a następnie zaaplikuj ulubioną odżywkę lub maskę na połowie długości włosów i końcach. Wykończ fryzurę Serum lub produktem do teksturyzacji w zależności od potrzeb.

I gotowe!

Rezultat to miękkie, zdrowe włosy o większej objętości i lepszy nastrój!

Q4: Jak często powinnam złuszczać skórę głowy?

Najlepiej jest stosować peeling złuszczający skórę głowy raz w tygodniu jako zabieg głęboko oczyszczający włosy (nie więcej niż dwa razy w tygodniu). To doskonały czas na stosowanie cotygodniowej maseczki do głębokiej pielęgnacji włosów. Poświęć ten czas na wykonanie rytuału, który poprawi wygląd Twoich włosów przez cały tydzień!

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 3 Article Kérastase

Q5: Czy peeling może zastąpić szampon? Jak to wygląda w przypadku mojej rutyny pielęgnacyjnej?

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 4 Article Kérastase

Nie zastępuje całkowicie twojego szamponu. Peeling złuszczający to wyjątkowy Rytuał raz w tygodniu. W dniu, w którym używasz peelingu, służy on jako pierwszy krok. Nie ma więc potrzeby używania osobnego szamponu. W pozostałe dni możesz myć zwykłym szamponem. Zawsze łącz peeling z pielęgnacją w postaci odżywki lub maski, a na koniec użyj ulubione Serum lub produkt termiczny.

Q7: Czy peeling może podrażniać skórę głowy i włosy?

Żadna pielęgnacja nie jest szkodliwa, jeśli jest odpowiednio dobrana i stosowana z odpowiednią częstotliwością (nie więcej niż dwa razy w tygodniu). Peeling skóry głowy może przynieść korzyści wszystkim rodzajom włosów, nawet suchym lub skłonnym do alergii. Usuwają zanieczyszczenia różnego pochodzenia, a dzięki temu włosy będą rosnąć szybciej i odzyskają zdrowie.

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 5 Article Kérastase

PEELING OCZYSZCZAJĄCY

Odświeżająca formuła na bazie soli morskiej dedykowana przetłuszczającej się skórze głowy. Kwiatowy bukiet z delikatną nutą peonii,
zanurzony w obłoku morskiej świeżości przynosi długotrwałe uczucie orzeźwienia.

Q And A Everything You Need To Know About Fusio Scrub 6 Article Kérastase

PEELING KOJĄCY

Specjalna formuła dla osób z wrażliwą skórą głowy o żelowej konsystencji zawiera skórkę słodkiej pomarańczy i olej jojoba, a bursztyn w zestawieniu z rześkością cytryny tworzy naturalnie odświeżający zapach.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

Rytuał Fusio-Dose

Rytuał Fusio-Dose w Salonie

Poznaj naszą spersonalizowaną usługę dostępną w salonach Kérastase, dzięki której Twoje włosy doświadczą natychmiastowej przemiany.

Kobieta z ciemnymi włosami poddaje włosy diagnozie

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.