Article CurlManifesto 01 Kérastase
CURL MANIFESTO

Curl Manifesto: Czas na celebrację piękna Twoich włosów

Niezależnie od tego, czy twoje włosy są z natury falowane, kręcone czy supełkowe (afro), czas pokazać światu ich prawdziwe piękno.

Article CurlManifesto 02 Kérastase

Niezależnie od tego, czy masz burzliwą relację ze swoimi lokami, czy spędzasz całe dni na prostowaniu włosów, teraz nadszedł czas, aby celebrować ich naturalny, kręcony kształt.. Kérastase przedstawia nowość Curl Manifesto – luksusową gamę produktów do pielęgnacji włosów, która jest odpowiedzią na potrzeby i wyzwania kobiet o włosach falowanych, kręconych i supełkowych.


Nadszedł czas celebrować piękno swoich loków

Przez dziesięciolecia, zanim prostowanie włosów stało się modne, kobiety z kręconymi włosami  nie miały dostępu do wielu produktów pielęgnacyjnych do włosów, a Fryzjerzy nie posiadali odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, aby nadać falom i lokom pięknego kształtu. Domowe eksperymenty i rozwiązania DIY stały się ich drugą naturą. wszystkie rodzaje włosów są biologicznie takie same. Włosy kręcone mają taką samą strukturę biologiczną, jak włosy proste, ale są o wiele bardziej wymagające, dlatego zasługują na najlepszą z możliwych pielęgnacji, niezależnie od stopnia skrętu.

 
Article CurlManifesto 03 Kérastase

Dzięki luksusowej gamie Curl Manifesto pokochasz swoje loki i fale.

« "Piękno. To nie bycie najpiękniejszą. To manifestowanie prawdziwej siebie. Manifestowanie swojego piękna. Kochaj siebie. Kochaj swoje włosy. Kochaj swoje fale i loki. " »

Dowiedz się więcej: Składniki przyjazne lokom, które warto mieć na uwadze


Article CurlManifesto 04 Kérastase

Poznaj gamę Curl Manifesto

Curl Manifesto to profesjonalna i luksusowa gama kosmetyków do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów kręconych, która w swojej formule zawiera unikalne połączenie składników nawilżających, wzmacniających i modelujących włosy. Misją Kérastase jest stworzenie  produktów podkreślających piękno naturalnych loków, a jednocześnie ułatwiających ich pielęgnację i stylizację. 

Składająca się z 7 produktów i rytuału w Salonie fryzjerskim gama Curl Manifesto to rozwiązanie będące odpowiedzią na podwójne wyzwanie – równowagą między potrzebą intensywnego nawilżenia włosów, ładnym kształtem fryzury, a zadowoleniem z naturalnego kształtu swoich włosów.

Włosy kręcone to najbardziej wymagający typ włosów. Sebum wydzielane przez skórę głowy nie przemieszcza się, więc włosy są często suche, a gęstość niektórych typów włosów kręconych utrudnia dostęp do skóry głowy (co może powodować jej wysuszenie i podrażnienie). Skręt włosów prowadzi do powstawania słabszych punktów o zwiększonej porowatości, przez co pasma łatwo się plączą.

Article CurlManifesto 05 Kérastase

Article CurlManifesto 06 Kérastase

Curl Manifesto doskonale trafia w te czułe punkty i dostarcza właścicielkom kręconych włosów najlepsze produkty pielęgnacyjne o specjalnej formule zapobiegającej puszeniu i plątaniu się włosów, ułatwiającej utrzymanie pożądanego kształtu fryzury bez obciążania loków. Ale to o nie wszystko! Gama Curl Manifesto oferuje trzy wyjątkowe rutyny pielęgnacyjne gwarantujące doskonałą pielęgnację Twoich naturalnych włosów – typu 2 (falowane), typu 3 (kręcone) lub typu 4 (supełkowe (afro)). 

Czytaj więcej: Znajdź rutynę pielęgnacyjną szytą na miarę potrzeb Twoich kręconych włosów

 
Article CurlManifesto 07 Kérastase

Dzięki Curl Manifesto pokochasz siebie, a Ty i Twoje włosy doświadczycie przyjemnej dla zmysłów i luksusowej pielęgnacji. Wysublimowana konsystencja i uzależniające zapachy produktów działają na wszystkie zmysły. W końcu właścicielki kręconych włosów mają do dyspozycji rozwiązanie, które zapewnia im pielęgnację i teksturyzację fal i loków dokładnie w takim stopniu, w jakim ich potrzebują, a jednocześnie oferuje luksusowe doznania, które zawsze gwarantuje marka Kérastase.

Jeśli spędzasz dużo czasu na odżywianiu swoich włosów za pomocą maski lub ich rozplątywaniu za pomocą olejku upiększającego, Curl Manifesto spieszy Ci z pomocą, abyś mogła być naprawdę sobą. Gama podkreślająca Twoje naturalne piękno, dzięki której możesz czuć się dumna z tego, kim jesteś. Dzięki Curl Manifesto możesz cieszyć się tym, co czyni Cię niepowtarzalną osobą – Twoim wewnętrznym i zewnętrznym pięknem.