Article Ingredient 01 Kérastase
Curl Manifesto

Składniki przyjazne lokom, które warto mieć na uwadze

Nowa gama kosmetyków Curl Manifesto od Kérastase – może poszczycić się dwoma przyjaznymi lokom składnikami. Zobacz, co dobrego dają Twoim włosom.

Curl Manifesto to najnowsza gama kosmetyków od Kérastase opracowana specjalnie na potrzeby włosów falowanych, kręconych i supełkowych (afro). Gama składająca się z 7 produktów do pielęgnacji domowej zapewnia kręconym włosom doskonałe nawilżenie, jednocześnie pięknie je modelując i wzmacniając. Zespół badawczy profesjonalnej marki Kérastase zajął się znalezieniem najlepszych składników przyjaznych wszystkim typom włosów kręconych. Dla optymalnego rezultatu, w formułe produktów Curl Manifesto wykorzystano właściwości dwóch silnie działających substancji aktywnych – cennego miodu Manuka i uszczelniających łuskę włosa ceramidów. Chcesz odpowiednio pielęgnować swoje loki? Dowiedz się w jaki sposób działają te składniki i dlaczego to super gwiazdy, jeśli chodzi o odżywianie włosów.

Miód Manuka: Korzyści

Miód Manuka pochodzi z Nowej Zelandii i zawiera bogactwo odżywczych mikroelementów, posiadających właściwości silnie nawilżające i przywracające połysk włosom. Rzadko występujący miód o silnym działaniu jest znany ze swoich właściwości regenerujących, a jego wartość jest doceniana w medycynie.

Ten niesamowity składnik, bogaty w minerały, substancje odżywcze i naturalne cukry, został włączony do gamy Curl Manifesto, aby lepiej odżywić Twoje kręcone włosy. Miód Manuka pomaga również przywrócić witalność i połysk suchym lokom.

Znajdź rutynę pielęgnacyjną szytą na miarę potrzeb Twoich kręconych włosów

Uszczelniające ceramidy: Korzyści

Badania i prace nad stworzeniem biomimetycznego ceramidu trwały 4 lata. Naukowcy zauważyli, że ceramidy doskonale wpasowują się między łuski delikatnych włosów. Poprawiają spójność łusek, przywracając włosom miękkość, gładkość i wzmacniając je.

Uszczelniające łuskę włosa ceramidy wykorzystywane są we wszystkich produktach z gamy Curl Manifesto. Dzięki podobieństwu jego struktury do struktury włókien włosa, z każdą aplikacją odkłada się coraz większa ilość ceramidów, co daje wspaniałe efekty nawet w przypadku najbardziej delikatnych włosów.

Spray Odświeżający Loki Curl Manifesto: Bohater wśród produktów do odświeżania loków

Miód Manuka i uszczelniające ceramidy: Jak działają razem

W skład gamy wchodzą: Nawilżająca Kąpiel Curl ManifestoNawilżająca Odżywka Curl ManifestoOdżywcza Maska Curl ManifestoNawilżający Krem do loków Curl ManifestoOdżywczy Olejek Curl ManifestoNawilżający Żel do loków Curl ManifestoSpray Odświeżający loki Curl Manifesto, a także Rytuał pielęgnacyjny dostępny w Salonach fryzjerskich.


Czego więc można spodziewać się po tych składnikach nowej gamy Curl Manifesto? Dzięki nim uzyskasz piękne, zdrowe i sprężyste loki: do 87% mocniejsze i do 83% bardziej nawilżone włosy. (Test instrumentalny: Kąpiel, Maska i Spray Odświeżający Loki Curl Manifesto.) To rewolucyjna pielęgnacja do włosów falowanych, kręconych i supełkowych.


Odkryj całą gamę Curl Manifesto tutaj.