Jak uzyskać efekt włosów wystylizowanych na szczotkę?

Czy można obudzić się o poranku z fryzurą jak po wizycie u Fryzjera? 8H Magic Night Serum wykorzystuje magiczne dla urody chwile snu, aby zadbać o włosy.

Kiedy włosy są grube i przesuszone wykorzystaj tricki by obudzić się z odżywionymi włosami o satynowym połysku.

01

KROK PIERWSZY

Nałóż Odżywcze Serum na noc Nutritive na suche włosy skupiając się na obszarach wymagających odżywienia. Serum całkowicie wniknie w głąb włosa by zapewnić dogłębne nawilżenie.

02

KROK DRUGI

Zwiąż włosy w kucyk elastyczną gumną tak, by nie ściskała włosów.

03

KROK TRZECI

Skręć kucyk w luźny kok i zwiąż gumką.

04

KROK CZWARTY

Śpij dobrze!

05

KROK PIĄTY

O poranku rozpleć kok i przeczesz włosy.

06

KROK SZÓSTY

Włosy ułożą się w subtelne fale o satynowym połysku tak jakbyś poddała je stylizacji!

Rytuał Pielęgnacyjny Nutritive

Nutritive to ikoniczna, nawilżająca rutyna, która pozostawia włosy odżywione i miękkie w dotyku. Gama dedykowana suchym włosom oferuje 3 rytuały pielęgnacyjne w zależności od stopnia ich wysuszenia. W trakcie dnia: Kąpiel Magistral + Maska Magistrale + Krem Magistrale. Uzupełnij swoją pielęgnację o Odżywcze Serum na noc Nutritive jako część wieczornej rutyny pielęgnacyjnej.

odkryj nutritive

Odżywcze Serum na noc 8H

8H Magic Night Serum od Kérastase to silnie odżywiające, upiększające serum na noc do włosów suchych. Serum do włosów na noc zawiera polimery zapobiegające przesuszaniu, które natychmiast pielęgnują włosy, jednocześnie ich nie obciążając i nie pozostawiając tłustej warstwy. Dostarcza także dawkę niezbędnych składników odżywczych, dzięki którym formuła doskonale odżywia i wzmacnia włosy. Odżywcze serum do włosów na noc, przez 8 godzin przywraca witalność i regeneruje suche włosy, chroniąc je przed tarciem przez poduszkę. Silniejsze włosy +98%.* Butelka wykonana w 20% ze szkła z recyklingu. *Wyniki badania instrumentalnego po zastosowaniu 8H Magic Night Serum

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.