Anti Aging Hair Care Chronologiste Article center 01 Kérastase
CHRONOLOGISTE

Rewitalizacja Włosów

Dzień w dzień celebrujemy pełnię życia. Doświadczenia, osiągnięcia, kolejne cele — jesteśmy nieustannie w biegu. W momencie refleksji nad pokonanymi przeszkodami i osiągniętymi celami możemy też zauważyć, jak zmieniły się nasze włosy. Skóra głowy staje się bardziej wrażliwa i wiotka, a włosy są bardziej suche i matowe. Czas daje o sobie znać.

Anti Aging Hair Care Chronologiste Article center 02 Kérastase

Nowa gama pielęgnacyjna, które pomoże kobietom czuć się jak najlepsza wersja siebie.

Anti Aging Hair Care Chronologiste Article center 03 Kérastase

Gama Chronologiste od dawna jest flagową pielęgnacją w dziedzinie przywracania zdrowego wyglądu włosom. Teraz Kérastase wykorzystuje zaawansowaną technologię i luksusową zmysłowość dla nowej odsłony rewitalizującej gamy Chronologiste.

Po raz pierwszy Kèrastase diagnozuje 6 dolegliwości skóry głowy i włosów, które pojawiają się z upływem czasu. Skóra głowy staje się sucha, wrażliwa i wiotka, a włosy matowe, kruche i cienkie. Dzięki odpowiednio dobranej pielęgnacji jesteśmy w stanie zapobiec tym zmianom.

Natychmiastowe i długotrwałe działanie silnych substancji aktywnych w produktach gamy Chronologiste wzmaga ochronę i regenerację włosów, zapewniając im zdrowy i piękny wygląd. Wrażenia są potęgowane przez wyjątkowy zapach róży herbacianej, piwonii i magnolii. Teraz, jutro i zawsze.

Zadbaj o rewitalizację, aby zachować zdrowy wygląd włosów.

Anti Aging Hair Care Chronologiste Article center 07 Kérastase

Rutyna pielęgnacyjna Chronologiste

Podaruj swoim włosom wyjątkową i kompletna pielęgnację Chronologiste, która jest połączeniem luksusowej zmysłowości i zaawansowanej technologii dla unikalnych wrażeń potęgowanych przez wyjątkowy zapach. Chronologiste to rewitalizująca pielęgnacja dla skóry głowy i włosów od nasady aż po końce.

Pielęgnacja Chronologiste jest odpowiednia dla każdego rodzaju włosów.
WYKONAJ DIAGNOZĘ WŁOSÓW

Kąpiel Rewitalizująca Chronologiste

Kąpiel Rewitalizująca do delikatnego oczyszczania skóry głowy i włosów. Kwas hialuronowy, cząsteczka Abyssine i witamina E pomagają zniwelować oznaki upływu czasu widoczne na skórze głowy i włosach. Zapewnia odżywienie i nawilżenie włosów dla większej sprężystości i objętości. Przywraca połysk i wzmacnia włókna**. Wyjątkowa kompozycja zapachowa Chronologiste łączy nuty róży herbacianej, jasnego drewna i piżma, dzięki czemu używanie Kąpiel Rewitalizującej zwiększa doświadczenie luksusowego komfortu. **Test instrumentalny. Kąpiel + Maska Chronologiste

2
Pielęgnacja
Details and Routine
Maska regenerująca do włosów Chronologiste Kérastase

Maska Rewitalizująca Chronologiste

Maska Rewitalizująca zapewniająca intensywne odżywianie. Kwas hialuronowy, cząsteczka Abyssine i witamina E pomagają zniwelować oznaki upływu czasu widoczne na skórze głowy i włosach. Zapewnia intensywne nawodnienie, długotrwałe zapobieganie puszeniu się włosów, 6-krotnie większy połysk i wzmocnienie włosów, dla większej sprężystości i objętości. Wyjątkowa kompozycja zapachowa Chronologiste łączy nuty róży herbacianej, jasnego drewna i piżma, dzięki czemu używanie Maski Rewitalizującej powoduje doświadczenie luksusowego komfortu.

Thermique Chronologiste

Produkt chroniący przed szkodliwym działaniem urządzeń do stylizacji i poprawiający teksturę włosów. Kwas hialuronowy, Abyssine i witamina E pomagają zrewitalizować skórę głowy i włosy. Thermique Chronologiste chroni włosy przed temperaturą nawet do 230°C i zapewnia 24-godzinną ochronę przed puszeniem. Produkt termiczny ułatwia stylizację, nadając włosom upiększające i wygładzające wykończenie oraz zdrowy wygląd.

Upiększający Olejek do włosów Chronologiste

Wyjątkowy olejek zapachowy do włosów. Świeże nuty limonki perskiej i zielonego tulipana kontrastujące z intensywną wonią magnolii, róży herbacianej oraz bazowymi nutami cedru i piżma sprawiają, że olejek pozostawia bogaty i piękny bukiet zapachowy we włosach. Włosy są odżywione, mniej łamliwe i wzmocnione oraz lśniące.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.