Doskonała rutyna pielęgnacyjna do włosów przetłuszczających się u nasady i uwrażliwionych na długościach

Chcesz łagodzić przetłuszczającą się skórę głowy, a jednocześnie nawilżyć włosy? Już teraz odkryj indywidualną rutynę pielęgnacyjną Spécifique.

01

1 – KROK 1

Użyj Kąpieli Divalent, aby oczyścić skórę głowy i usunąć nadmiar sebum oraz nieprzyjemne zapachy. Nałóż na mokre włosy, wmasuj i spłucz.

02

– KROK 1

Raz w tygodniu zamiast Kąpieli Divalent zastosuj Glinkę Specifique, aby zrównoważyć poziom sebum. Nałóż u nasady mokrych włosów, spień i rozprowadź na całej długości. Dokładnie spłucz.

03

3 – KROK 2

Użyj Żel-Maski Specifique, aby uzupełnić substancje odżywcze w włóknach włosów i przywrócić ich jakość. Nałóż na umyte szamponem, osuszone ręcznikiem włosy. Pozostaw na włosach przez 5 minut. Dokładnie spłucz.

04

– KROK 3

Użyj Serum Potentialiste, aby przywrócić równowagę skóry głowy i wzmocnić jej barierę ochronną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Stosuj raz dziennie przez okres 3 tygodni. Nałóż 3 pompki produktu na suchą lub osuszoną ręcznikiem skórę głowy, sekcja po sekcji. Nie spłukuj.

StepByStep Potentialiste 05 Kérastase
Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.