Emily  Ratajkowski przefarbowała włosy na blond
BLOND ABSOLU

ZMIANA NA BLOND? JESTEŚMY NA TAK!

EMILY RATAJKOWSKI, NASZA ULUBIONA BRUNETKA PODJĘŁA WYZWANIE ROZJAŚNIENIA WŁOSÓW

Po miesiącach kwarantanny na początkowym etapie pandemii koronawirusa, 22 czerwca ikoniczna brunetka Emily Ratajkowski zaprezentowała światu swój zapierający dech w piersiach nowy look - przefarbowała włosy na blond! Chociaż był to szok dla publiki, Emily od dawna już myślała o takiej zmianie. Jak wiele kobiet o naturalnej ciemnej bazie, bała się rozjaśnić włosy całkowicie na blond. Obawiała się tego, co taki zabieg zrobiłby z jej włosami.   


Jednak, po ogromnym sukcesie gamy Blond Absolu od Kérastase, stało się jasne, że każdy może zmienić kolor włosów na blond i mieć pewność, że jego nowo

rozjaśnione włosy są w dobrych rękach. Teraz, po wprowadzeniu linii Cicaextreme, nawet bardzo ciemne brunetki, takie jak Emily, mogą cieszyć się świeżym, lekkim wyglądem, nie martwiąc się o powszechnie znane uwrażliwienie i łamliwość włosów po zabiegu rozjaśnianiu.Emily Ratajkowski trzyma w rękach Serum na noc Blond Absolu i Olejek Blond Absolu Cicaextreme

Po ponownym otwarciu Salonów fryzjerskich na całym świecie, Emily udowodniła, że zmiana koloru włosów na blond to doskonały sposób na odświeżenie swojego spojrzenia na całą rzeczywistość. Po kilku tygodniach Emily z powrotem zmieniła się w brunetkę. Dzięki Kérastase, możesz zmieniać zdanie tak często, jak chcesz, a my zapewnimy Ci odpowiednią, luksusową pielęgnację.Codzienna pielęgnacja

Używaj Kąpieli w kremie Cicaextreme i Maski Cicaextreme dla rozświetlenia i nawilżenia blond włosów.

-
Odkryj Blond Absolu
1
Kąpiel

Kąpiel Cicaextreme

Intensywnie nawilżająca Kąpiel w kremie dla włosów blond, osłabionych po zabiegach rozjaśniania.

WIĘCEJ INFORMACJI
2
Regeneracja

Maska Cicaextreme

Maska o konsystencji kremowego żelu głęboko wzmacnia strukturę włókien i odbudowuje włosy po zabiegach rozjaśniania. Intensywnie nawilża, dzięki czemu włosy wyglądają piękniej i są mocniejsze w dotyku. Formuła wzbogacona kwasem hialuronowym i ekstraktem olejku z szarotki alpejskiej dedykowana jest włosom blond, rozjaśnianym całościowo lub z rozjaśnianymi pasemkami - wzmacnia odporność włókna na łamanie się i rozdwajanie się końców, dzięki czemu włosy dobrze się układają i łatwiej rozczesują. Maska Cicaextreme zmniejsza szorstkość włosów rozjaśnionych i zamyka otwarte łuski włosowe, dzięki czemu włókna są gładsze i zdrowsze. Włosy są mocniejsze, bardziej lśniące i wygładzone na całej długości.

WIĘCEJ INFORMACJI

Pielęgnacja bez spłukiwania

Dołącz do swojej pielęgnacji Olejek Cicextreme, Serum Cicaplasme i Serum Na Noc Blond Absolu.

-
Odkryj Blond Absolu
1
Przygotowanie
Cicaplasme Blond Absolu 250 ml Kérastase

Serum Cicaplasme

Ten opalizujący krem wygładzający do włosów Blond Absolu bez spłukiwania wzmacnia włosy blond, rozjaśniane, siwe i z pasemkami. Wzbogacony w kwas hialuronowy i kwiat szarotki alpejskiej Serum Cicaplasme zamyka rozdwojone końcówki i wygładza włókno włosa na całej długości, nadając jego powierzchni jednolitą strukturę i zapewniając długotrwałą kontrolę nad puszeniem. Serum Cicaplasme Blond Absolu błyskawicznie uzdrawia uszkodzone fragmenty włókna. Chroni włosy przed wysokimi temperaturami aż do 230°C, zabezpieczając je przed przyrządami do stylizacji na gorąco. Zawiera także filtry UV, aby chronić pasma przed codziennym utlenianiem i osadzaniem się zanieczyszczeń. Włosy pozostają miękkie i lśniące.

WIĘCEJ INFORMACJI
4
Noc
20200128 BLOND ABSOLU CICANUIT SIGNATURE Kérastase

Serum na Noc

Serum na Noc z kwasem hialuronowym to lekka formuła niewymagająca spłukiwania, idealna dla każdej blondynki. Serum zawierające silnie skoncentrowany kwas hialuronowy i kwiat szarotki alpejskiej w ciągu jednej nocy eliminuje 55% uszkodzeń po zabiegu rozjaśniania chemicznego, dzięki czemu włosy blond są o 74% bardziej nawilżone i o 89% mocniejsze. Kremowo-żelowa konsystencja jak tarcza zabezpiecza włosy podczas tarcia o poduszkę, zapobiegając ich łamaniu się i rozdwajaniu się końców, a następnego dnia włosy są piękne i mocniejsze. Nałożone na noc na całą długość włosów i końcówki lekkie serum szybko się wchłania. Rano włosy blond staja się bardziej miękkie i mocniejsze.

WIĘCEJ INFORMACJI

Pielęgnacja weekendowa

Używaj Kąpieli Ultrafioletowej raz w tygodniu, dopóki nie uzyskasz pożądanego odcienia oraz odżywkę Cicaflash dla utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Odkryj Blond Absolu
1
Kąpiel
Bain Ultra Violet Blond Absolu 250ml 01 Kérastase

Kąpiel Ultrafiolet

Ten silnie działający szampon do włosów blond jest bogaty w substancje neutralizujące, które błyskawicznie usuwają żółte i miedziane tony. Idealny do włosów siwych i rozjaśnianych, stosowany regularnie zapewnia długotrwałą ochronę przed miedzianymi refleksami, przedłużając trwałość chłodnych odcieni blondu. Fioletowy szampon do włosów chroni włosy przed codziennym utlenianiem i zanieczyszczeniami, przywracając im blask i miękkość. Formuła wzbogacona silną kombinacją kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej natychmiastowo wzmacnia blond połysk, głęboko odżywiając włókna włosów.

WIĘCEJ INFORMACJI
UDAJ SIĘ DO NASZEGO SALONU

Znajdź najbliższy salon

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Kobieta z ciemnymi włosami poddaje włosy diagnozie

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.