you dare, we care

Pielęgnacja Blond Absolu

Wszystko, co musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów - dopasuj rutynę pielęgnacyjną odpowiednią dla potrzeb Twoich włosów.

Mówiliśmy to już milion razy - blond włosy są wymagające. Jednak blondynki na całym świecie twierdzą, że warto. Zmiana koloru na blond jest zawsze bardzo śmiałym krokiem z pewną dozą ryzyka.

To dlatego opracowaliśmy produkty, które pozwolą zadbać o każdy typ włosów blond – koloryzowane, z pasemkami, a także ekstremalnie rozjaśnione. Zapewniając ochronę koloru w dzień i w nocy. Pielęgnacja włosów osłabionych po zabiegach rozjaśniania jest niezwykle ważna. Zmiana koloru na blond to wyzwanie, które dosłownie zmienia Twoje włosy. Rozjaśniacze usuwają warstwy pigmentów i protein oraz unoszą łuski włosowe, więc włosy stają się kruche, matowe i nieelastyczne.

Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o Twoje włosy po zabiegu rozjaśniania.

Odkryj pielęgnację dopasowaną do potrzeb Twoich blond włosów!

PRZEŁOMOWA FORMUŁA

Kąpiel Cicaextreme

Do włosów blond, osłabionych po zabiegach rozjaśniania.

Kąpiel eliminuje problem przesuszania się włosów podczas mycia, już na pierwszym etapie rutyny pielęgnacyjnej wprowadzając silnie nawilżające substancje aktywne – podwójny kwas hialuronowy oraz olejek z szarotki alpejskiej. Formuła kosmetyku zawiera 40 razy więcej lipidów niż najbardziej pielęgnująca Kąpiel naszej marki. Kąpiel Cicaextreme to luksusowy i jedwabisty w dotyku gęsty krem, który daje odczucie silnego i odżywczego kosmetyku. W połączeniu z wodą tworzy przyjemną pianę, która nawilża włosy. Po umyciu pozostawia niesamowite uczucie czystości, miękkości i odżywienia.

ODKRYJ TERAZ

ODBUDOWUJĄCA PIELĘGNACJA PO ROZJAŚNIANIU

Maska Cicaextreme

Do włosów blond.

Najbardziej wymagające blondynki prosiły o jeszcze silniejszą maskę do włosów, a naszą odpowiedzią jest Maska Cicaextreme. Ta głęboko regenerująca maska pielęgnuje włosy po zabiegach rozjaśniania, jednocześnie rozpieszczając i zapewniając odbudowę włosów. Dzięki zawartości podwójnego kwasu hialuronowego i olejku z szarotki alpejskiej, Maska Cicaextreme ogranicza łamliwość i utrzymuje mocne i błyszczące blond włosy — koniecznie muszą ją wypróbować fanki rozjaśniania i klientki, których włosy wymagają dodatkowej pielęgnacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PIERWSZY SKONCENTROWANY

Olejek Cicaextreme

Wzmacniający włosy blond.

Włosy osłabione po zabiegach rozjaśniania potrzebują nie tylko odpowiedniej Kąpieli i Maski, ale także dodatkowego odżywienia przez cały dzień i ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Skoncentrowany Olejek Cicaextreme zapewnia natychmiastową pielęgnację blondu. Stosowany na mokre lub suche włosy, Olejek Cicaextreme zamyka łuski włosowe uniesione w trakcie zabiegu rozjaśniania i ogranicza rozdwajanie się końcówek, dzięki czemu włosy są mocniejsze i bardziej lśniące.

SPRAWDŹ

PIELĘGNACJA NOCĄ DLA KAŻDEJ BLONDYNKI

Serum Na Noc Blond Absolu

Dla włosów naturalnych blond, rozjaśnianych i z pasemkami.

Kérastase przedstawia nowy produkt dla każdej blondynki uzupełniający pielęgnację z gamą Blond Absolu – pierwsze Serum na Noc z kwasem hialuronowym. Podobnie jak bogaty w składniki krem do twarzy na noc, Serum należy stosować przed snem i pozostawić na włosach, aby mogło głęboko w nie wniknąć, intensywnie je odbudowując.

ODKRYJ TERAZ

PROFESJONALNA PIELĘGNACJA W SALONIE

Fusio Dose Blond Absolu

Natychmiastowa transformacja Twoich włosów.

Rytuał Fusio Dose to spersonalizowana pielęgnacja z przełomową technologią i substancjami aktywnymi dostępna tylko w Salonach Kérastase.

ZLOKALIZUJ SALON