Jak uzyskać efekt włosów wystylizowanych na szczotkę?

Czy można obudzić się o poranku z fryzurą jak po wizycie u Fryzjera? 8H Magic Night Serum wykorzystuje magiczne dla urody chwile snu, aby zadbać o włosy.

Kiedy włosy są grube i przesuszone wykorzystaj tricki by obudzić się z odżywionymi włosami o satynowym połysku.

01

KROK PIERWSZY

Nałóż Odżywcze Serum na noc Nutritive na suche włosy skupiając się na obszarach wymagających odżywienia. Serum całkowicie wniknie w głąb włosa by zapewnić dogłębne nawilżenie.

02

KROK DRUGI

Zwiąż włosy w kucyk elastyczną gumną tak, by nie ściskała włosów.

03

KROK TRZECI

Skręć kucyk w luźny kok i zwiąż gumką.

04

KROK CZWARTY

Śpij dobrze!

05

KROK PIĄTY

O poranku rozpleć kok i przeczesz włosy.

06

KROK SZÓSTY

Włosy ułożą się w subtelne fale o satynowym połysku tak jakbyś poddała je stylizacji!

Rytuał Pielęgnacyjny Nutritive

Nutritive to ikoniczna, nawilżająca rutyna, która pozostawia włosy odżywione i miękkie w dotyku. Gama dedykowana suchym włosom oferuje 3 rytuały pielęgnacyjne w zależności od stopnia ich wysuszenia. W trakcie dnia: Kąpiel Magistral + Maska Magistrale + Krem Magistrale. Uzupełnij swoją pielęgnację o Odżywcze Serum na noc Nutritive jako część wieczornej rutyny pielęgnacyjnej.

odkryj nutritive

Kąpiel Magistral

Kąpiel Magistral intensywnie odżywia ekstremalnie suche włosy. Głęboko odżywiająca mieszanka składników aktywnych skutecznie rewitalizuje włókna od środka, przygotowując włosy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

2
Pielęgnacja
Details and Routine
Kérastase Magistral Maska

Maska Magistral

Maska Magistral głęboko odżywia ekstremalnie suche, grube włosy. Maska zawiera kompleks składników aktywnych, które przywracają bardzo suchym włosom miękkość i sprężystość.

3
Odżywienie
Details and Routine
Odżywka do bardzo suchych włosów Kérastase Nutritive

Odżywka Magistral

Odżywka Magistral to głęboko rewitalizująca pielęgnacja dla cienkich i ekstremalnie suchych włosów. Włosy są wspaniale odżywione, gładkie i miękkie w dotyku.

Odżywcze Serum Na Noc

Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych do pozostawienia na całą noc wzmacnia wszystkie rodzaje suchych włosów. Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych wykorzystuje nocną tendencję włosów do uzupełnienia wilgoci utraconej w ciągu dnia wskutek zabiegów stylizacji i działania czynników środowiskowych i lepszemu wchłanianiu składników aktywnych. Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych z ekstraktem z korzenia irysa i mieszanką 5 witamin, w tym witaminy E, przez noc głęboko wnika w Twoje włosy, aby je odbudować. Jego lekka kremowa konsystencja pasuje do wszystkich rodzajów włosów: pomaga rozplątywać cienkie włosy oraz zapewnia lepszą kontrolę włosów normalnych i grubych. Stosowane w nocy sprawia, że włosy stopniowo wchłaniają składniki odżywcze zapewniające im regenerację. Dzięki mleczno-żelowej konsystencji wręcz rozpływa się na włosach i szybko się wchłania. Następnego ranka włosy wyglądają na odżywione i są wyraźnie miększe, łatwiejsze do stylizacji, z lekkim satynowym wykończeniem.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.