Poznaj Fusio Dose od Kerastase
Dekada z Fusio Dose

10 INFORMACJI, KTÓRE POWINNAŚ WIEDZIEĆ O NASZEJ IKONICZNEJ PIELĘGNACJI FUSIO DOSE

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny! Poniżej powody, dlaczego nie poddała się upływowi czasu (i dlaczego powinnaś jej wypróbować, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś).

Fusio Dose od Kerastase

Pielęgnacja Fusio Dose to spersonalizowana pielęgnacja z przełomową technologią i substancjami aktywnymi, dostępna tylko w Salonach Kérastase, którą przedstawiliśmy w 2011 roku. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, które powinnaś wiedzieć na temat Fusio Dose oraz 10 powodów, czemu powinnaś wypróbować ten zabieg, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś!

ZNAJDŹ SWÓJ NAJBLIŻSZY SALON

Fusio Dose: odpowiedzi na Twoje pytania

1. Jaka jest różnica pomiędzy Booster’em a Koncentratem Fusio Dose?

Koncentrat to odpowiedź na pierwszorzędną potrzebę Twoich włosów, a te potrzeby są diagnozowane przez Fryzjera podczas profesjonalnej diagnozy. To Fryzjer identyfikuje, czy Twoim włosom potrzeba: połysku, odżywienia czy wzmocnienia. Natomiast, Booster to odpowiedź na Twoją osobistą potrzebę, którą przedstawisz podczas rozmowy.

Sustancje aktywne Fusio Dose
Booster Fusio Dose

2. Ile kombinacji pielęgnacji jest możliwych z Fusio Dose?

W tym momencie jest możliwych 42 mieszanek pielęgnacyjnych.

3. Jak często mogę korzystać z zabiegu Fusio Dose?

Podczas każdej wizyty w Salonie! Twój Fryzjer zarekomenduje i dobierze formułę pod aktualne potrzeby Twoich włosów za każdym razem.

Fusio Dose - booster upiększający włosy

4. Czy Fusio Dose to to samo co maska?

Fusio Dose może zastąpić maskę lub odżywkę podczas Rytuału w Salonie, ale to nie to samo. Molekuły zawarte w Fusio Dose są nawet do 100 razy mniejsze niż te zawarte w tradycyjnym produkcie do pielęgnacji włosów. Unikalna technologia Fusio Dose umożliwia natychmiastową transformację włosów bez ich obciążania.

5. Czy mogę wykonać Fusio Dose w domu?

Absolutnie nie! Jest to profesjonalna usługa tylko w Salonie fryzjerskim. Pielęgnacja Fusio Dose wymaga profesjonalnej diagnozy Twoich włosów, aby zdeterminować najlepszą mieszankę dla Ciebie, a  to może wykonać tylko Fryzjer.

6. Gdzie mogę wykonać Fusio Dose?

Aby znaleźć najbliższy Salon Kérastase, użyj naszego lokalizatora.

7. Jakie są rezultaty Fusio Dose?

Natychmiastowa transformacja Twoich włosów w 5 minut, dzięki spersonalizowanej mieszance, która adresuje 2 potrzeby Twoich włosów podczas 1 zabiegu.

8. Jaka jest różnica między Fusio Dose, a K Water?

K Water to usługa, która dzięki technologii Lamellar daje błyskawiczny efekt lśniących, miękkich i lekkich włosów. Natomiast Fusio Dose to spersonalizowana usługa, która adresuje 2 potrzeby Twoich włosów podczas 1 zabiegu.

9. Skąd mam wiedzieć, która mieszanka Fusio Dose będzie dla mnie najlepsza?

Najpierw Fryzjer-Stylista przeprowadzi szczegółową i profesjonalną diagnozę Twoich włosów, aby zdefiniować pierwszorzędną potrzebę Twoich włosów oraz wybrać odpowiedni koncentrat. Następnie, Fryzjer przeprowadzi z Tobą rozmowę na temat Twoich potrzeb i celów włosowych, aby wybrać odpowiedni Booster.

10. Jak długo trwa ten zabieg?

Fusio Dose zostało stworzone dla osób, które mają mało czasu, a potrzebują natychmiastowego rezultatu. Potrzeba tylko 5 minut, aby poznać całkowite benefity spersonalizowanej mieszanki Fusio Dose.

Fusio Dose: 10 ciekawostek

1. Testowana i używana pielęgnacja. Jest to tak popularna usługa, że codziennie na całym świecie co minutę wykonywane jest 19 pielęgnacji Fusio Dose.

2. Z składnikami aktywnymi i molekułami 100 raz mniejszymi niż w tradycyjnym produkcie do pielęgnacji włosów – Twoje kosmyki podziękują Ci za tą niesamowitą i przełomową technologię!

3. 42 możliwe kombinacje. Istnieje taka mieszanka Fusio Dose, która odpowie na potrzeby Twoich włosów.

4. Nie obciąża włosów. Fusio Dose zawdzięcza swoje silne działanie, dzięki właśnie lekkie skoncentrowanej formule która natychmiastowo wchłania się w włosy, działając na nie w środku i na zewnątrz.

5. Jest szybka! Fusio Dose zajmuje tylko kilka minut, aby już osiągnąć kompletne rezultaty i natychmiastową transformację Twoich włosów.

6. Fusio Dose to usługa dostępna tylko w Salonach Kérastase dla wysoko skoncentrowanej i profesjonalnej jakości.

7. Niesamowite jest to, że możesz skorzystać z zabiegu Fusio Dose za każdym razem, gdy odwiedzasz swój Salon fryzjerski.

8. Mamy 6 boosterów, które mogą odpowiedzieć na Twoją drugorzędną potrzebę włosową, czyli Twoją aspirację: Booster Połysk (dla zwiększonego połysku), Booster Odbudowa (dla ekstra odbudowy), Booster Odżywienie (dla ekstra odżywienia), Booster Cicafibre (dla ekstra nawilżenia), Booster Genesis (dla wzmocnienia), Booster Dyscyplina (dla wygładzenia).

9. Twój Fryzjer może wybrać spośród 8 koncentratów: Genesis, Pixelist, Densifique, Oléo-Fusion, Vita-Cement, nowości – Ultrafiolet dla chłodnego blondu i Curl Manifesto dla każdego typu włosów kręconych.

10. Absolutna personalizacja dla Ciebie! Każda pielęgnacja Fusio Dose adresuje dwie potrzeby Twoich włosów – pierwszorzędną zdiagnozowaną przez Fryzjera poprzez dobranie odpowiedniego koncentratu i drugorzędną wynikającą z Twoich aspiracji poprzez użycie odpowiedniego boostera.

Profesjonalna pielęgnacja z natychmiastowym rezultatem? Czas na Fusio Dose!

ZNAJDŹ SWÓJ NAJBLIŻSZY SALON

ODKRYJ FUSIO-DOSE JUŻ TERAZ I SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT

Zapraszamy do kontaktu z Salonami współpracującymi z Kérastase, które w czerwcu przygotowały oferty specjalne Fusio-Dose.

Ceny Rytuału, oferty oraz programy lojalnościowe są ustalane i prowadzone bezpośrednio przez Salon, dlatego prosimy o sprawdzenie dostępności oferty oraz umówienie wizyty bezpośrednio z wybranym przez Ciebie Salonem.

ERIC STIPA

INSTYTUT NO 1

SALON FRYZJERSKI SZUTKOWSKA

KATALUNA

AURA STUDIO URODY

HAIR CLUB LA BUSH

COLOR SHOW STUDIO

FREE STYLE

STREFA ZDROWEGO WŁOSA

IMAGINER

BEATA CZYŻYKOWSKA

PHU ADA - CZERWINSKA

SALON FRYZJERSKI BEATA

AGNEESS SALON FRYZJERSKI

GOLD TEAM WIOLETTA GRABARCZYK

KAMIL RAJT

CZPAK RAFAL

WOJCICKA AGNIESZKA

JOLANTA WISNIEWSKA

ANAGENNA

MAGIA PIĘKNA

JOANNA DROZDOWSKA

LA COIFFURE

HAIR ZONE MARTYNA BRYK

LAURENT

IMAGINER

ŚWISZCZ

CAPAŁA

TOSIK

KATRIN

HAIR COLOR CLUB

DREAM OF BEAUTY

BEATA WASIAK

JAKUB KOŁACZEK

ZAWRÓT GŁOWY

PIECYCHNA

PILNICZEK

SZTUKA CZESANIA

LIDIA MAKOWSKA

WŁOSKA ROBOTA

ART FRYZ

EN VOGUE

K&L SALON EXPERT GALERIA MOKOTÓW

K&L SALON EXPERT CEDET

K&L PROMENADA

MIO STUDIO

PIERRE LUPINA

MOLEQUA

SALON URODY MARIA

E SZYMAŃSKA EDYTA PRACOWNIA

HAIR &BEAUTY

HAIR BAZAAR STUDIO

SALON BROADWAY

DOROTA WACHOŃSKA

ANNA WITOSŁAWSKA MODRZEJEWSKA

EKSTRAKTT

BURO

SALON LOR

VERO BIANI

SALON MONIKA SUBOCZ

MIGDAL

SALON MARIUSZ

SALON ALCHEMIA

SALON ESCAPE

SALON LOR