Blond Absolu Getting ready to go blonde Hero Banner Article Kérastase
Przygotuj się

Przygotowanie do zmiany koloru na blond

To Twój debiut w wersji blond, dlatego trochę się denerwujesz i chciałabyś, żeby wszystko poszło jak najlepiej. Przejrzałaś zdjęcia na Instagramie, żeby znaleźć idealnego fryzjera – eksperta od koloryzacji i jesteś emocjonalnie gotowa na zmianę. Oto wskazówki, jak odpowiednio przygotować się do zmiany koloru.

PRZED
/OCZEKIWANIA CO DO KOLORU/

Blond Absolu Getting ready to go blonde Article Kérastase
Blond Absolu Getting ready to go blonde 2 Article Kérastase
Blond Absolu Getting ready to go blonde 3 Article Kérastase

W TRAKCIE ZABIEGU
/ZMIANY KOLORU NA BLOND/

Nie spiesz się...

Uzyskanie Twojego wymarzonego koloru blond może zająć trochę czasu. Nie bądź zdziwiona, jeśli okaże się, że potrzebujesz więcej niż jednej wizyty u Fryzjera, aby uzyskać pożądany efekt. Włosy blond wymagają starannych zabiegów, więc czasami potrzebna jest chwila cierpliwości.

...zwłaszcza, gdy jesteś brunetką!

Każdy Fryzjer wie, że zmiana koloru włosów klientki z bardzo ciemnych na bardzo jasne to delikatny proces, który wymaga kilku wizyt w salonie fryzjerskim. Przyspieszanie tych zabiegów nie jest wskazane. Pozwól swojemu koloryście ustalić odpowiednie tempo, by zachować integralność włosów i ostatecznie uzyskać upragniony przez Ciebie efekt. Jeżeli nie chcesz spędzić zbyt wiele czasu na fotelu w salonie fryzjerskim, pomyśl raczej o balejażu, przy którym włosy u nasady pozostaną ciemne. Ta stylizacja jest bardziej swobodna i nie wymaga tak dużych poświęceń.

Wstrzymaj się z myciem włosów przed zabiegiem

Nie myj włosów przez trzy dni przed zabiegiem rozjaśniania. Dzięki temu Twoje pasma zostaną pokryte naturalnymi olejkami, co zabezpieczy włosy przed silnie działającymi farbami. Możesz nawet pokryć włosy olejkiem jojoba i olejkiem arganowym, zapleść je w warkocz lub zrobić kok i iść na siłownię, aby olejki mogły właściwie zadziałać.

PO
/PIELĘGNACJA KOLORU BLOND/

Blond Absolu Getting ready to go blonde Photo Album 7 Article Kérastase
Blond Absolu Getting ready to go blonde 8 Article Kérastase

Program pielęgnacyjny do włosów blond

Stosuj Kąpiel Ultrafioletową raz w tygodniu, dopóki nie uzyskasz pożądanego odcienia. Następnie nałóż na włosy Maskę Ultrafioletową, aby zachować właściwy kolor oraz zapewnić włosom skuteczną regenerację.

Odkryj całą gamę produktów

Kąpiel Ultrafiolet

Kąpiel Ultrafioletowa z gamy Blond Absolu od Kérastase to odżywiający włosy fioletowy szampon z neutralizatorami UV zwalczającymi miedziane tony, dzięki czemu jest jednym z najlepszych szamponów do włosów siwych i platynowych oraz włosów farbowanych lub rozjaśnionych na blond. Szampon Kąpiel Ultrafioletowa z pigmentami UV neutralizuje tony od pomarańczowych po żółte, jednocześnie utrwalając wyrazisty i lśniący kolor włosów. Nasączony ekstraktem kwasu hialuronowego i kwiatu szarotki alpejskiej przywraca włosom siłę i miękkość. Twoje włosy są nawodnione, zregenerowane i mają piękny blask. W następnej kolejności użyj fioletowej maski do włosów Maska Ultrafiolet, która podwójnie zregeneruje platynowe, siwe i blond włosy. Włosy są o +98% mocniejsze* i o +84% bardziej nawilżone*. Butelka wykonana w 95% z tworzywa z recyklingu. #YouDareWeCare *Badanie instrumentalne po zastosowaniu Kąpieli Ultrafiolet + Odżywki Cicaflash + Olejku Cicaextreme **Badanie instrumentalne po zastosowaniu Kąpieli Ultrafiolet + Odżywki Cicaflash

2
Pielęgnacja
Details and Routine

Maska Ultrafiolet

Odżywiaj i wzmacniaj włosy blond lub siwe Maską Ultrafiolet z gamy Blond Absolu od Kérastase - fioletową maską do włosów. Zawiera specjalne neutralizatory UV, które neutralizują miedziane i żółte tony nadając włosom chłodny, wyrazisty kolor blond lub srebrny. 

Serum Cicaplasme

Serum Cicaplasme z gamy Blond Absolu od Kérastase to serum chroniące przed wysoką temperaturą, naprawiające uszkodzenia i wygładzające włosy. Ta kuracja bez spłukiwania do włosów blond zawiera kwas hialuronowy i ekstrakt z kwiatów szarotki alpejskiej, które nawilżają i wzmacniają włosy.

Serum na Noc

"Serum Cicanuit z gamy Blond Absolu od Kérastase to działające w ciągu nocy serum odbudowujące włosy, które odżywia i wzmacnia suche włosy blond. Zapadnij w sen, który uzdrowi Twoje blond włosy, dzięki nieobciążającemu włosów serum, które odbudowuje włókna włosowe w ciągu nocy.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.