Emily  Ratajkowski przefarbowała włosy na blond
BLOND ABSOLU

ZMIANA NA BLOND? JESTEŚMY NA TAK!

EMILY RATAJKOWSKI, NASZA ULUBIONA BRUNETKA PODJĘŁA WYZWANIE ROZJAŚNIENIA WŁOSÓW

Kerastase 10 Uses Of Elixir Ultime
Emily Ratajkowski trzyma w rękach Serum na noc Blond Absolu i Olejek Blond Absolu Cicaextreme

Codzienna pielęgnacja

Używaj Kąpieli w kremie Cicaextreme i Maski Cicaextreme dla rozświetlenia i nawilżenia blond włosów.

-
Odkryj Blond Absolu

Kąpiel Cicaextreme

Bogata Kąpiel w kremie do włosów uwrażliwionych eliminuje problem przesuszania się włosów podczas mycia, już na pierwszym etapie rutyny pielęgnacyjnej wprowadzając silnie nawilżające substancje aktywne. Kąpiel Cicaextreme zawiera składniki dobrane specjalnie do pielęgnacji blondów. Kwas hialuronowy pomaga wniknąć głębiej, dzięki czemu ma podwójne działanie nawilżające i przywraca włóknom naturalną elastyczność i moc. Dodatkowo, olejek z szarotki alpejskiej chroni osłabione rozjaśnianiem włosy przed codziennymi uszkodzeniami, zapewniając im miękkość i odpowiednie odżywienie.

2
Regeneracja
Details and Routine

Maska Cicaextreme

Maska Cicaextreme z gamy Blond Absolu od Kérastase to intensywnie kondycjonująca maska do włosów z kwasem hialuronowym do włosów rozjaśnionych. Włosy po rozjaśnianiu lub refleksach mogą być osłabione i wymagają intensywnej pielęgnacji po zabiegu.

Pielęgnacja bez spłukiwania

Dołącz do swojej pielęgnacji Olejek Cicextreme, Serum Cicaplasme i Serum Na Noc Blond Absolu.

-
Odkryj Blond Absolu
1
Przygotowanie
Details and Routine

Serum Cicaplasme

Serum Cicaplasme z gamy Blond Absolu od Kérastase to serum chroniące przed wysoką temperaturą, naprawiające uszkodzenia i wygładzające włosy. Ta kuracja bez spłukiwania do włosów blond zawiera kwas hialuronowy i ekstrakt z kwiatów szarotki alpejskiej, które nawilżają i wzmacniają włosy.

Serum na Noc

"Serum Cicanuit z gamy Blond Absolu od Kérastase to działające w ciągu nocy serum odbudowujące włosy, które odżywia i wzmacnia suche włosy blond. Zapadnij w sen, który uzdrowi Twoje blond włosy, dzięki nieobciążającemu włosów serum, które odbudowuje włókna włosowe w ciągu nocy.

Pielęgnacja weekendowa

Używaj Kąpieli Ultrafioletowej raz w tygodniu, dopóki nie uzyskasz pożądanego odcienia oraz odżywkę Cicaflash dla utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Odkryj Blond Absolu

Kąpiel Ultrafiolet

Kąpiel Ultrafioletowa z gamy Blond Absolu od Kérastase to odżywiający włosy fioletowy szampon z neutralizatorami UV zwalczającymi miedziane tony, dzięki czemu jest jednym z najlepszych szamponów do włosów siwych i platynowych oraz włosów farbowanych lub rozjaśnionych na blond. Szampon Kąpiel Ultrafioletowa z pigmentami UV neutralizuje tony od pomarańczowych po żółte, jednocześnie utrwalając wyrazisty i lśniący kolor włosów. Nasączony ekstraktem kwasu hialuronowego i kwiatu szarotki alpejskiej przywraca włosom siłę i miękkość. Twoje włosy są nawodnione, zregenerowane i mają piękny blask. W następnej kolejności użyj fioletowej maski do włosów Maska Ultrafiolet, która podwójnie zregeneruje platynowe, siwe i blond włosy. Włosy są o +98% mocniejsze* i o +84% bardziej nawilżone*. Butelka wykonana w 95% z tworzywa z recyklingu. #YouDareWeCare *Badanie instrumentalne po zastosowaniu Kąpieli Ultrafiolet + Odżywki Cicaflash + Olejku Cicaextreme **Badanie instrumentalne po zastosowaniu Kąpieli Ultrafiolet + Odżywki Cicaflash

2
Pielęgnacja
Details and Routine

Odżywka Cicaflash

Opalizujący, mleczny żel do włosów blond o delikatnym, lawendowym odcieniu odbudowuje włosy skutecznie niczym maska i zapewnia lekkie wykończenie niczym odżywka. Intensywnie rekonstruuje wrażliwe włosy, odżywiając ich włókna. Kombinacja kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej wygładza, wzmacnia i zmiękcza wrażliwe rozjaśniane włosy, zapewniając im głębokie odżywienie. Idealny do wszystkich odcieni farbowanych włosów blond Cicaflash Blond Absolu odbudowuje włókna włosów, zapobiegając ich złamaniom i uszkodzeniom. Włosy pozostają miękkie i nawilżone, a przy tym zachowują lekkość i blask.

UDAJ SIĘ DO NASZEGO SALONU

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.