Dobierz rutynę pielęgnacyjną Chroma Absolu dopasowaną do potrzeb Twoich koloryzowanych włosów

Często eksperymentujesz zmieniając kolor włosów, wyrażając siebie takim odcieniem włosów na jaki tylko masz ochotę? A może masz swój ulubiony kolor, z którym niezmiennie utożsamiasz się od lat? Niezależnie od tego czy często zmieniasz wizerunek czy trzymasz się sprawdzonych rozwiązań, zabieg koloryzacji może powodować osłabienie włókien włosa. W związku z czym niezbędne jest dobranie rutyny pielęgnacyjnej właściwie dopasowanej do Twoich nawyków związanych z koloryzacją oraz do potrzeb Twoich włosów. W Kérastase wiemy, iż nie wszystkie posiadaczki koloryzowanych włosów poddają się zabiegom z taką samą częstotliwością, dlatego przedstawiamy trzy spersonalizowane rutyny pielęgnacyjne Chroma Absolu dopasowane do potrzeb włosów koloryzowanych.

 

3 rutyny pielęgnacyjne do włosów koloryzowanych

Iluzjonista koloru


Problem: Oksydacja powodująca czerwone podtony i szorstkość w dotyku

Potrzeba: Neutralizacja koloru i intensywne nawilżenie

Włosy koloryzowane na ciemne odcienie z czasem utleniają się ujawniając niepożądane czerwone podtony. Zwłaszcza jeśli na ciemnych włosach wykonywany był baleyage lub ich odcień był zmieniany z jasnego na ciemny. Jeśli Twoim celem jest utrzymanie głębokiego, chłodnego odcienia brązu wraz z zadbaniem o intensywne nawilżenie włókien włosa, poniższa rutyna pielęgnacyjna jest odpowiednia dla Ciebie. 

Wzbogacona Kąpiel do włosów koloryzowanych Chroma Absolu  
Zacznij od intensywnego nawilżenia oczyszczając włosy przy użyciu Wzbogaconej Kąpieli, która nada im miękkości, zredukuje puszenie i ochroni kolor przed blaknięciem. Kąpiel jest odpowiednia do włosów średniej grubości i grubych.

Kwasowa pielęgnacja nabłyszczająca włosy koloryzowane Chroma Gloss 
Zadbaj o dodatkową ochronę koloru dzięki kwasowej formule przywracającej wysoki połysk i regenerującej powierzchnię włosa. Nałóż na włosy i pozostaw na 2 minuty, aby dodatkowo odżywić włókna włosów. Następnie spłucz.

Neutralizująca Maska z Zielonym Pigmentem Chroma Absolut 
Nawilżająca formuła do włosów uwrażliwionych korygująca kolor zapewni neutralizację niepożądanych czerwonych odcieni i pozwoli uzyskać głęboki, chłodny odcień brązu. Szmaragdowo-zielony krem nie tylko neutralizuje kolor, lecz również intensywnie nawilża włosy zmniejszając ich porowatość.

Serum Termiczne do włosów koloryzowanych Chroma Absolu 
Zadbaj o to, aby ostatnim krokiem w pielęgnacji była ochrona włosów przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak ciepło i promieniowanie UV, które przyspieszają powstawanie czerwonych podtonów. Serum termiczne ochroni włókna włosów zapewniając dodatkowe nawilżenie.

 

Wieloletnia Użytkowniczka


Problem: Suchość włosów i puszenie się spowodowane koloryzacją

Potrzeba: Intensywna pielęgnacja i zapobieganie puszeniu

Cykliczne poddawanie włosów zabiegom koloryzacji może powodować osłabienie ich kondycji przejawiające się zmianą porowatości powodującą puszenie się i suchość włosów. Dotyczy to również wielokrotnego koloryzowania odrostów. Aby włosy wyglądały zdrowo niezbędne jest wzmocnienie ich struktury, zapewnienie miękkości i połysku. Jeśli regularnie koloryzujesz włosy poniższa rutyna pielęgnacyjna będzie odpowiednia do potrzeb Twoich włosów.

Kąpiel do włosów koloryzowanych Chroma Absolu  
awilżająca i ochronna Kąpiel do włosów koloryzowanych cienkich lub średniej grubości delikatnie oczyszcza, odbudowując włókna włosów i chroniąc kolor przed wypłukaniem. Kąpiel zapewni większą miękkość i redukcję porowatości.

Odżywka do włosów koloryzowanych Chroma Absolu 
Odwodnione włosy chłoną wilgoć z otoczenia, pusząc się. Odżywka Chroma Absolu wnika we włókna włosów wypełniając porowatość i wzmacniając włosy od wewnątrz, dzięki czemu zapewnia zdrowy wygląd, miękkość i kolor pełen połysku.


Kwasowa pielęgnacja nabłyszczająca włosy koloryzowane Chroma Gloss 
Kwasowa formuła przywracająca wysoki połysk zregeneruje powierzchnię włosa zapewniając redukcję porowatości i intensywną miękkość oraz piękny połysk. Włosy zyskają niezwykle zdrowy wygląd, a kolor będzie utrzymywał się dłużej.

Serum Termiczne do włosów koloryzowanych Chroma Absolu 
Serum termiczne nie tylko ochroni włosy przed wysoką temperaturą do 230°C*, lecz również zapewni intensywną ochronę przed wilgocią, redukując puszenie spowodowane koloryzacją nawet w 77%*.


*Test instrumentalny

 

Seryjna Kolorystka

Problem: Łamanie się włosów ze względu na wrażliwe, zniszczone włókna włosów
Potrzeba: Wzmocnienie włókien włosów i intensywna pielęgnacja powierzchni włosa
Eksperymentowanie z kolorem włosów, częste rozjaśnianie i zmiany odcienia wymagają intensywnej pielęgnacji, aby zachować zdrowy wygląd włosów. Jeśli chcesz wyrażać siebie kolorem włosów, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami spowodowanymi radykalną koloryzacją, wypróbuj poniższą rutynę pielęgnacyjną. Bez kompromisów

Wzbogacona Kąpiel do włosów koloryzowanych Chroma Absolu  
Wzbogacona Kąpiel do włosów koloryzowanych średniej grubości i grubych zapewni odżywienie od pierwszego kroku pielęgnacji. Kąpiel oczyszcza jednocześnie odżywiając włókna włosów. Włosy zyskują tak zdrowy wygląd, że nawet po 6 tygodniach zachowuje się 92% intensywności koloru**.


**Test instrumentalny: Wzbogacona Kąpiel do włosow koloryzowanych Chroma Absolu

Maska do włosów koloryzowanych Chroma Absolu 
Maska do uwrażliwionych lub zniszczonych włosów koloryzowanych średniej grubości i grubych pomaga chronić włosy przed twardą wodą, która wypłukuje kolor podczas mycia. Maska wypełnia porowatość, wzmacniając włosy od wewnątrz, dzięki czemu włosy są w 93% bardziej odżywione*.


*Test instrumentalny

Kwasowa pielęgnacja nabłyszczająca włosy koloryzowane Chroma Gloss 
Flagowa formuła Chroma Gloss do spłukiwania głęboko pielęgnuje włókna włosów, przekształcając i uszczelniając ich powierzchnię. Włosy zyskują niezwykle zdrowy wygląd, a kolor utrzymuje się na dłużej.

Serum Termiczne do włosów koloryzowanych Chroma Absolu 
Ostatnim krokiem pielęgnacji jest ochrona przed wysoką temperaturą i czynnikami zewnętrznymi powodującymi uszkodzenia włókna włosa. Serum nie tylko chroni włosy, lecz również zapewnia o 96% więcej nawilżenia*, włosy stają się miękkie i mniej porowate.


*Test instrumentalny

Dobranie odpowiedniej rutyny pielęgnacyjnej pozwala na zapewnienie zdrowego wyglądu włosów, dzięki któremu możesz w pełni cieszyć się z nowego koloru, bez ograniczeń. Jeśli nie jesteś pewna, która rutyna będzie odpowiednia dla Twoich włosów zawsze możesz udać się do jednego z naszych Salonów, w którym nasz Fryzjer-Stylista pomoże Ci dobrać właściwą pielęgnację.

 

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.