The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 01 Kérastase
Blond Absolu

Wyjątkowa pielęgnacja włosów nocą

Serum na noc Blond Absolu wspomaga pielęgnację włosów blond, czyniąc ją niemalże bezproblemową. Wystarczy, że nałożysz serum na włosy i pójdziesz spać! Serum zawiera w sobie nawilżającą moc maski do włosów w łatwej do nałożenia innowacyjnej formule, która nie wymaga mycia czy zwilżania.

 

The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 02 Kérastase

Nałożenie kilku pompek serum na noc pozwoli składnikom odżywczym powoli wniknąć we włosy i magicznie zniknąć do rana. Twoje włosy staną się miękkie i nawilżone. Będą się łatwo rozczesywać, a do tego pozostanie na nich piękny zapach. Dzięki regularnemu stosowaniu Serum Na Noc Twoje jasne włosy będą miały zdrowszy i bardziej lśniący wygląd, aż do kolejnej wizyty u fryzjera.

The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 04 Kérastase
The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 05 Kérastase

Nocna ochrona

Pocieranie włosów o poduszkę może uszkodzić uwrażliwione rozjaśnianiem pasma sprawiając, że staną się szorstkie, a ciepło i klimatyzacja powodują ich odwodnienie. Serum na noc Blond Absolu chroni przed działaniem czynników zewnętrznych, które powodują uszkodzenie włosów.

The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 06 Kérastase
The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 07 Kérastase

Dogłębne wnikanie składników

Noc to idealna pora na odpowiednie odżywienie włosów, ponieważ standardowe 8 godzin snu pozwala składnikom odżywczym wniknąć całkowicie i uzupełnić wilgoć, której
zostały pozbawione nasze włosy w ciągu
dnia w wyniku stylizacji i działania czynników atmosferycznych.

The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 08 Kérastase

NOWOŚĆ SERUM NA NOC PIELĘGNACJA NOCĄ DLA KAŻDEJ BLONDYNKI.

ODKRYJ TERAZ

 

3 dodatkowe sposoby na wzmocnienie blond włosów podczas snu

Piękne fale dzięki warkoczom

Nałóż 1-2 pompki Serum na noc Blond Absolu na suche bądź wilgotne włosy przed pójściem spać i zapleć jeden bądź kilka warkoczy. (Im więcej warkoczyków zapleciesz,tym bardziej włosy będą pofalowane). Po wstaniu z łózka rozpleć warkocze i roztrzep je delikatnie palcami. Nałóż produkt do stylizacji w spray’u, aby nadać fryzurze autentycznego wyglądu.

The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 09 Kérastase
The Ultimate Blonde Beauty Sleep Blond Absolu Article 10 Kérastase

Koczek przed snem

Spanie ze związanymi włosami tak naprawdę chroni włosy przed uszkodzeniem podczas snu, szczególnie w przypadku włosów uwrażliwionych rozjaśnianiem. Po nałożeniu Serum, zwiąż włosy w luźny kok na czubku głowy. Rano rozczesz włosy, aby uzyskać idealnie odżywiona fryzurę prezentująca miękkie, naturalne fale. 

Śpij na jedwabnej poduszce

Spanie na jedwabnej poduszce to idealny sposób, aby zminimalizować tarcie i ochronić podczas snu Twoje delikatne włosy blond. Pamiętaj, aby nałożyć przed snem Serum Na Noc Blond Absolu, które zapewni odżywienie i dodatkowa ochronę Twoich włosów.

Program pielęgnacyjny dla włosów blond

Stosuj Kąpiel Ultrafioletową raz w tygodniu, dopóki nie uzyskasz pożądanego odcienia. Następnie nałóż na włosy Maskę Ultrafioletową, aby zachować właściwy kolor oraz zapewnić włosom skuteczną regenerację.

Odkryj Blond Absolu

Kąpiel Ultrafiolet

Ten silnie działający szampon do włosów blond jest bogaty w substancje neutralizujące, które błyskawicznie usuwają żółte i miedziane tony. Idealny do włosów siwych i rozjaśnianych, stosowany regularnie zapewnia długotrwałą ochronę przed miedzianymi refleksami, przedłużając trwałość chłodnych odcieni blondu. Fioletowy szampon do włosów chroni włosy przed codziennym utlenianiem i zanieczyszczeniami, przywracając im blask i miękkość. Formuła wzbogacona silną kombinacją kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej natychmiastowo wzmacnia blond połysk, głęboko odżywiając włókna włosów.

2
Pielęgnacja
Details and Routine
Masque Ultra Violet Blond Absolu 250 ml Kérastase

Maska Ultrafiolet

Bogata Maska Ultrafioletowa idealna do włosów z pasemkami i rozjaśnianych w odcieniu chłodnego blondu, które potrzebują neutralizacji koloru, wnika we włókna włosów, by usunąć niechciane żółte i miedziane tony, głęboko nawilżając i odbudowując włókno włosa. Silnie działająca kombinacja kwasu hialuronowego i kwiatu szarotki alpejskiej koi włosy, chroniąc je przed codziennym utlenianiem i cząsteczkami zanieczyszczeń. Ultrafioletową Maskę Blond Absolu można stosować raz w tygodniu lub tak często, jak konieczne będzie zneutralizowanie miedzianych tonów i przywrócenie blond włosom ich blasku oraz chłodnego odcienia.

Serum Cicaplasme

To wygładzające serum termiczne o kremowej, opalizującej konsystencji do włosów Blond Absolu bez spłukiwania wzmacnia włosy blond, rozjaśniane, siwe i z pasemkami. Wzbogacony w kwas hialuronowy i kwiat szarotki alpejskiej Serum Cicaplasme zamyka rozdwojone końcówki i wygładza włókno włosa na całej długości, nadając jego powierzchni jednolitą strukturę i zapewniając długotrwałą kontrolę nad puszeniem. Serum Cicaplasme Blond Absolu błyskawicznie uzdrawia uszkodzone fragmenty włókna. Chroni włosy przed wysokimi temperaturami aż do 230°C, zabezpieczając je przed przyrządami do stylizacji na gorąco. Zawiera także filtry UV, aby chronić pasma przed codziennym utlenianiem i osadzaniem się zanieczyszczeń. Włosy pozostają miękkie i lśniące.

Serum na Noc

Serum na Noc z kwasem hialuronowym to lekka formuła niewymagająca spłukiwania, idealna dla każdej blondynki. Serum zawierające silnie skoncentrowany kwas hialuronowy i kwiat szarotki alpejskiej w ciągu jednej nocy eliminuje 55% uszkodzeń po zabiegu rozjaśniania chemicznego, dzięki czemu włosy blond są o 74% bardziej nawilżone i o 89% mocniejsze. Kremowo-żelowa konsystencja jak tarcza zabezpiecza włosy podczas tarcia o poduszkę, zapobiegając ich łamaniu się i rozdwajaniu się końców, a następnego dnia włosy są piękne i mocniejsze. Nałożone na noc na całą długość włosów i końcówki lekkie serum szybko się wchłania. Rano włosy blond staja się bardziej miękkie i mocniejsze.

Udaj się do naszego salonu

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.