Kerastase The Definition Of Blonde Ambition
BLOND ABSOLU

ODWAGA WYRAŻONA KOLOREM BLOND

Bycie blondynką to pewien styl życia. Bycie ekstremalną blondynką to zupełnie inna kwestia. To niekwestionowana odwaga i posiadanie zawsze swojego zdania.

Zmiana koloru na blond jest zawsze bardzo śmiałym krokiem. Wiemy też, że blond blondowi nie jest równy. Niektóre kobiety pragną mieć pasemka w kolorze piaskowego blondu, może o kilka odcieni jaśniejsze niż ich naturalny kolor. Inne odważą się na bardziej ekstremalną zmianę.

Są też kobiety, które bardzo często rozjaśniają włosy nieustannie dążąc do uzyskania jak najjaśniejszego odcienia. Część z nich ma naturalnie ciemny kolor, ich włosy są suche lub niesforne, co sprawia, że przejście na blond staje się ekstremalnym wyzwaniem dla Fryzjera. Właśnie te rodzaje blondów uważamy za największe wyzwanie, najbardziej wymagające i bezkompromisowe. Ekstremalne blondynki są ikonami odwagi i podejmowania wyzwań. Godzą się tylko na najlepsze rzeczy w życiu – także na najlepszą pielęgnację!

Ekstremalne blondynki to kobiety, które pomimo ostrzeżeń, nie zmieniają swoich decyzji. Mama mówiła im, że dziewczyny o naturalnie ciemnych włosach nie wyglądają dobrze jako blondynki. Koleżanka ostrzegała, żeby nie przesadzały z rozjaśnianiem. Fryzjerka powiedziała kiedyś, że już sama naturalna tekstura ich włosów jest ogromnym wyzwaniem, a co dopiero rozjaśnianie.

« Nonsens – pomyślały. Chcę być blondynką i będę blondynką, nic mnie przed tym nie powstrzyma. »

Kérastase podziwia odwagę blondynek, które pomimo ostrzeżeń, zdecydowały się rozjaśnić włosy. To właśnie dzięki waszym wymaganiom, potrzebom i bezkompromisowej osobowości nieustannie doskonalimy naszą pielęgnację, poszukując najlepszych składników i tworząc nowe formuły dla kobiet, które mają wystarczająco dużo odwagi, aby zmienić kolor na blond. W odpowiedzi na Wasze potrzeby przedstawiamy kolejny rozdział w pielęgnacji włosów blond – ekstremalną pielęgnację Blond Absolu Cicaextreme. 


Jeśli nadal się wahasz – dla Ciebie obalamy powszechne mity o zmianie koloru na blond przedstawiając Ci rozwiązania pielęgnacyjne z Blond Absolu Cicaextreme.

Mit nr 1: Masz za ciemne, naturalne włosy, aby być blondynką.

Wiele z nas usłyszało, że ma za ciemne, naturalne włosy, dlatego nie będzie dobrze wyglądać jako blondynka. Nieprawda. Uważamy, że każda z Nas może wyglądać rewelacyjnie jako blondynka. Wystarczy tylko, że Fryzjer dobierze odpowiedni odcień blondu do naszej karnacji i oprawy oczu oraz użyje produktów, które utrzymają go na tym poziomie.

To prawda, że przy ciemnej bazie konieczne jest silniejsze rozjaśnianie, aby usunąć odpowiednią ilość pigmentu i uzyskać pożądany odcień blondu. Ten proces może osłabiać włosy, które stają się podatne na przesuszanie i łamliwe, dlatego produkty Cicaextreme będą idealnym uzupełnieniem pielęgnacji z podstawową linią Blond Absolu. Ekstremalny blond oznacza ekstremalną pielęgnację.

Pielęgnacja dla blondynki z naturalną ciemną bazą

Mit nr 2: Kolejne zabiegi rozjaśniania spowodują wypadanie włosów.

Twoim pragnieniem jest ekstremalny blond, który wymaga częstych wizyt w Salonie, aby zatuszować odrosty.

To prawda, że liczne zabiegi rozjaśnia mogą sprawić, że włosy staną się przesuszone i kruche, a tym samym łamliwe. W odpowiedzi na te pojawiające się wyzwania przychodzi nowa linia Cicaextreme. Ekstremalny blond oznacza ekstremalną pielęgnację.

Pielęgnacja dla blondynki uzależnionej od rozjaśniania

Mit nr 3: Kręcone włosy wymagają specjalnej pielęgnacji. Po rozjaśnianiu będą jeszcze bardziej wymagające.

Zrobię to i tak! To właśnie mówi dziewczyna z kręconymi włosami, która słyszy, że przejście na blond będzie za dużym wyzwaniem. Nie będzie za dużym – będzie odpowiednim.

To prawda, że kręcone włosy są podatne na przesuszanie, a zabieg rozjaśniania je dodatkowo wysuszy. Jednak nie ma się czym martwić. Oznacza to tylko, że potrzebujesz intensywnego nawilżenia, a dlatego właśnie powstało rozszerzenie gamy Blond Absolu – Cicaextreme. Formuły z podwójny kwas hialuronowym głęboko wnikają w włókna włosów pozostawiając rozjaśniane włosy miękkimi i elastycznymi. Wystarczy stosować pielęgnację 24h/7 z Blond Absolu.

Pielęgnacja dla blondynki z szorstkimi włosami

UDAJ SIĘ DO NASZEGO 

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.