baner suszenie naturalne vs. suszenie suszarką Kérastase
NATURALNA STYLIZACJA W NAJLEPSZYM WYDANIU

Suszenie naturalne vs. Suszenie suszarką

Oko w oko z gamą produktów do stylizacji Aura Botanica

Mycie włosów to najbardziej ceniony przez kobiety rytuał związany z urodą. Ale co następuje potem? Niektóre kobiety preferują efekt nieułożonej, wysuszonej na wietrze fryzury. Inne, z kolei wymagają idealnie dopracowanego wyglądu, który może zapewnić wyłącznie suszenie przy pomocy suszarki. Jeszcze inne, pragną czegoś pomiędzy - czegoś, co Francuzki określają mianem coiffé décoiffé lub "artystycznego nieładu”.
Jeśli o to chodzi, to nie ma złych lub dobrych wyborów, ale którykolwiek sposób stylizacji wybierzesz, musisz mieć do dyspozycji właściwe produkty, które będą odżywiać i chronić Twoje włosy, a jednocześnie dawać niezwykłe efekty. Gama produktów Aura Botanica zapewnia wybór zwolenniczkom obu szkół, oraz tym którzy są gdzieś pomiędzy.

Teksturyzacja Aura Botanica

Susz ciepłym strumieniem powietrza lub w sposób naturalny. Bez względu na to, który sposób wybierzesz, mamy dla ciebie produkt, który będzie odżywiał i zapewniał ochronę.

Krem Definiujący Loki


Nałóż ten produkt bez spłukiwania na mokre włosy, aby uzyskać delikatną sprężytość oraz 96-godzinną kontrolę nad puszeniem. Przejdź do suszenia z użyciem dyfuzora. Następnie nałóż produkt ponownie na suche włosy aby podkreslić skręt loków.

 

Mgiełka "Efekt Naturalnych Fal"


Spryskaj włosy od nasady aż po same końce używając do tego teksturyzującej mgiełki. Zgnieć włosy dłonią i pozwól im wyschnąć w sposób naturalny, dzięki temu uzyskasz efekt naturalnych, lśniących plażowych fal. Wysusz włosy suszarką, przy użyciu lub bez użycia dyfuzora dla uzyskania bardziej zdefiniowanych fal.

 

Aksamitne Mleczko Wygładzające


Rozprowadź wygładzające mleczko bez spłukiwania, od nasady aż po same końce i aby uzyskać jedwabiste, miłe w dotyku wykończenie wysusz włosy przy użyciu suszarki. W przypadku włosów szorstkich lub suchych, dodaj 2-3 krople Serum Aura Botanica dla zapewnienia dodatkowego odżywienia.

Dwufazowa Mgiełka Aura Botanica


Włosy osuszone ręcznikiem spryskaj lekkim, dwufazowym olejkiem w mgiełce i wysusz je w sposób naturalny, a jeśli chcesz dodatkowo odżywić włosy, poskromić ich puszenie i nadać im połysk wysusz je przy użyciu suszarki. W każdej chwili możesz spryskać nią włosy aby nadać im gładki blask.

Udaj się do naszego salonu

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.