Article Refresher 01 Kérastase
Curl Manifesto

Spray Odświeżający Loki Curl Manifesto: Bohater wśród produktów do odświeżania loków

Odśwież skręt fal lub loków między myciami dzięki naszemu Sprayu Odświeżającemu Loki Curl Manifesto. Zdziwisz się, jak mogłaś do tej pory żyć bez tego produktu.

Article Refresher 02 Kérastase

Opracowana specjalnie do włosów kręconych, nowa gama Curl Manifesto to profesjonalne  produkty do pielęgnacji włosów falowanych, kręconych i supełkowych, dzięki którym możesz stworzyć dostosowane do indywidualnych potrzeb rutyny pielęgnacyjne do każdego typu włosów kręconych.. Podczas, gdy wszystkie produkty z tej gamy zadbają o piękno Twoich fal i loków, Spray Odświeżający Loki Curl Manifesto to prawdziwy bohater, który zasługuje na wielkie uznanie. 

Składniki przyjazne lokom, które warto mieć na uwadze

Nieobciążające mleczko w sprayu do odświeżania włosów między myciami natychmiast nawilża i przywraca kształt lokom. Działa jak całodobowa osłona przed wilgocią, chroniąca włosy przed puszeniem się i reanimująca loki. Włosy między myciami są lepiej nawilżone, lepiej się układają, są bardziej sprężyste oraz bardziej lśniące.

Article Refresher 03 Kérastase

Cudowne składniki

Oprócz najważniejszego składnika, odżywczego miodu Manuka nawilżającego włosy i przywracającego im połysk, Spray zawiera pięć innych cudownych składników, o których warto dowiedzieć się więcej.

Article Refresher 04 Kérastase

Pielęgnacja i modelowanie loków

Nadające objętość polimery

Te inteligentne polimery pielęgnują włosy od nasady aż po same końce, dzięki czemu fryzura ma perfekcyjny kształt. Ułatwiają poślizg włosa, ograniczając tarcie podczas stylizacji, które może uszkodzić włos. Otulając włókno włosowe pomagają poprawić kondycję włosów i modelować loki.

Ksyloza

Cukier, naturalnie obecny w drewnie, chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji na gorąco.

Odżywianie włosów kręconych

Miód Manuka

 Pochodzący z Nowej Zelandii miód Manuka zawiera bogactwo minerałów, substancji odżywczych i naturalnych cukrów, które odżywiają włosy kręcone, przywracając im witalność i połysk.

Olej kokosowy

 Dobrze znany olej do włosów, który chroni, nawilża, odżywia włosy, które stają się bardziej miękkie. Dodatkowo, silnie wzmacnia włókna włosowe, dzięki czemu jest potężnym sojusznikiem suchych i zniszczonych loków.

Article Refresher 05 Kérastase
Article Refresher 06 Kérastase

Wzmocnienie

Ceramidy

Ten opatentowany składnik [link do artykułu o składniku] ma zdolność wypełniania szczelin we włóknie włosa i wzmacniania słabych pasm od wewnątrz, co zapobiega ich łamaniu się podczas czesania i stylizacji.

Miękkość, lekkość i podkreślenie skrętu

Protektory powierzchni

Duet protektorów powierzchni posiada dodatni ładunek, który przyciąga je do miejsc, w których loki są osłabione (negatywnie naładowane), wygładzając włókna, a jednocześnie nadając pasmom włosów miękkość, lekkość, podkreślając skręt.

Article Refresher 07 Kérastase

Znajdź rutynę pielęgnacyjną szytą na miarę potrzeb Twoich kręconych włosów

Wszystkie korzyści ze stosowania Sprayu Odświeżającego Loki Curl Manifesto

Masz ochotę wypróbować ten wielofunkcyjny produkt? Odkryj cały wachlarz korzyści ukrytych w jednej małej buteleczce.

Lekka formuła, która nie obciąża i nie pozostawia resztek na włosach.
Loki odzyskują swój naturalny kształt i są natychmiast wymodelowane.
Włosy pozostają nawilżone i miękkie.
Poprawia sprężystość i dodaje objętości.
Ogranicza puszenie się, dzięki czemu włosy są cudownie miękkie i lśniące.
24-godzinne zabezpieczenie przed wilgocią.

Article Refresher 08 Kérastase

Jak stosować Refresh Absolu, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Używaj Sprayu Odświeżającego Loki na drugi dzień po umyciu włosów, rano lub kiedy chcesz poprawić fryzurę w ciągu dnia.

Po prostu spryskaj suche włosy, aby reanimować swoje loki na drugi dzień po umyciu, przywracając im sprężystość i nawilżenie. Pozostaw do wyschnięcia lub wysusz suszarką z dyfuzorem. To takie proste, a jakże skuteczne.

Odkryj całą linię Curl Manifesto