baner właściwa ochrona koloru Reflection Kérastase
Rytuał dopasowany do koloru Twoich włosów

Rytuał Perfekcyjny Kolor

Wielowymiarowa ochrona włosów koloryzowanych na trzech poziomach personalizacji: uwrażliwienie włókna, grubość włosów i kolor dzięki Tuszom Chromatique.

Bez względu na to czy celem jest pokrycie siwych włosów, aby wyglądać młodziej, czy wypróbowanie zimnego, jasnego blondu, aby wyglądać efektownie, kobiety o koloryzowanych włosach za każdym razem dokonują intymnego wyboru, który stanowi prawdziwe odzwierciedlenie ich osobowości. Wyrażając siebie, pragną najlepszej pielęgnacji i ochrony dla swoich włosów oraz zachowania ich żywego koloru.

Stosowana przez kobiety o koloryzowanych włosach na całym świecie, gama Reflection przesuwa granice swojego profesjonalnego działania, aby spełniać nowe oczekiwania. I tak, po raz pierwszy, kultowa gama odkrywa się na nowo z wyjątkową pielęgnacją oferującą przedłużoną trwałość koloru, spersonalizowaną w zależności od odcienia.

Reflection Article 1 Kerastase
Profesjonalny program pielęgnacyjny do stosowania w domu, w kilku prostych krokach.
Reflection Article 2 Kerastase
Nowy rytuał pielęgnacyjny do włosów koloryzowanych w pełni personalizuje ochronną moc Reflection.
Reflection Article 3 Kerastase
Kolekcja Reflection dba o perfekcyjny kolor Twoich włosów pomiędzy wizytami w salonie.
Reflection Article 4 Kerastase
Zmieszaj Tusz Chromatique z Maską Chromatique, aby stworzyć unikalną mieszankę, zdolną odpowiednio do neutralizacji lub ożywienia koloru.

Idealna korekcja koloru w kilku krokach:

Zmieszać 10 kropel Tuszu Chromatique z Maską Chromatique. Nanieść na włosy i pozostawić na pięć minut. Wybrać odpowiedni ton, aby w pełni ożywić wyblakły kolor włosów!

Najczęściej zadawane pytania na temat gamy Reflection

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z gamą Reflection i dowiedz się jak dzięki niej możemy odżywić i chronić włosy poddawane koloryzacji.

Odkryj

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

Rytuał Fusio-Dose

Rytuał Fusio-Dose w Salonie

Poznaj naszą spersonalizowaną usługę dostępną w salonach Kérastase, dzięki której Twoje włosy doświadczą natychmiastowej przemiany.

Kobieta z ciemnymi włosami poddaje włosy diagnozie

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.