baner właściwa ochrona koloru Reflection Kérastase
Rytuał dopasowany do koloru Twoich włosów

Rytuał Perfekcyjny Kolor

Wielowymiarowa ochrona włosów koloryzowanych na trzech poziomach personalizacji: uwrażliwienie włókna, grubość włosów i kolor dzięki Tuszom Chromatique.

Bez względu na to czy celem jest pokrycie siwych włosów, aby wyglądać młodziej, czy wypróbowanie zimnego, jasnego blondu, aby wyglądać efektownie, kobiety o koloryzowanych włosach za każdym razem dokonują intymnego wyboru, który stanowi prawdziwe odzwierciedlenie ich osobowości. Wyrażając siebie, pragną najlepszej pielęgnacji i ochrony dla swoich włosów oraz zachowania ich żywego koloru.

Stosowana przez kobiety o koloryzowanych włosach na całym świecie, gama Reflection przesuwa granice swojego profesjonalnego działania, aby spełniać nowe oczekiwania. I tak, po raz pierwszy, kultowa gama odkrywa się na nowo z wyjątkową pielęgnacją oferującą przedłużoną trwałość koloru, spersonalizowaną w zależności od odcienia.

Reflection Article 1 Kerastase
Profesjonalny program pielęgnacyjny do stosowania w domu, w kilku prostych krokach.
Reflection Article 2 Kerastase
Nowy rytuał pielęgnacyjny do włosów koloryzowanych w pełni personalizuje ochronną moc Reflection.
Reflection Article 3 Kerastase
Kolekcja Reflection dba o perfekcyjny kolor Twoich włosów pomiędzy wizytami w salonie.
Reflection Article 4 Kerastase
Zmieszaj Tusz Chromatique z Maską Chromatique, aby stworzyć unikalną mieszankę, zdolną odpowiednio do neutralizacji lub ożywienia koloru.

Idealna korekcja koloru w kilku krokach:

Zmieszać 10 kropel Tuszu Chromatique z Maską Chromatique. Nanieść na włosy i pozostawić na pięć minut. Wybrać odpowiedni ton, aby w pełni ożywić wyblakły kolor włosów!

Najczęściej zadawane pytania na temat gamy Reflection

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z gamą Reflection i dowiedz się jak dzięki niej możemy odżywić i chronić włosy poddawane koloryzacji.

Odkryj

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Kobieta z ciemnymi włosami poddaje włosy diagnozie

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.