Article GreasyScalp Kérastase 01

Prosty przewodnik jak zachować równowagę między przetłuszczającą się skórą głowy, a suchymi włosami

Trudno było przezwyciężyć przetłuszczającą się skórę głowy, jednocześnie zapewniając nawilżenie przesuszonym włosom, aż do teraz. Odkryj nową gamę, która zapewni równowagę Twoim włosom i skórze głowy.

Aby mieć piękne włosy nie musisz iść na kompromis. Możesz poradzić sobie z przetłuszczającą się skórą głowy bez pozbawiania włosów tak ważnego nawilżenia. Właśnie dlatego Kérastase opracowało rozwiązanie tego frustrującego dylematu – nie musisz już wybierać między świeżą skórą głowy, a nawilżonymi włosami. Możesz uzyskać obie korzyści dzięki nowej gamie produktów Spécifique.

Przywróć swoim włosom równowagę

Kiedy cierpisz z powodu nadmiernego wydzielania sebum na skórze głowy i  przetłuszczających się włosów u nasady, które po prostu nie chcą się podnieść, kuszącym może być ich częste mycie. Jednak jeśli chcesz uwolnić się od przetłuszczających się włosów, mycie nieodpowiednim szamponem może pozbawić je odpowiedniego nawilżenia, pozostawiając je suchymi, łamliwymi, uwrażliwionymi i trudnymi do ułożenia – okazuje się, że zostajesz z jeszcze większymi problemami, niż te, które miałaś  początkowo! I odwrotnie, stosowanie produktów bogatych w składniki odżywcze do pielęgnacji włosów może doprowadzić do podrażnienia skóry głowy lub nadprodukcji sebum.

Współcześnie ludzie wymagają więcej od pielęgnacji włosów niż kiedykolwiek wcześniej, a Kérastase to zapewnia. Nowa gama Spécifique ma podwójne działanie równoważące dla włosów narażonych na przetłuszczanie się u nasady i suchość na długościach.

Równoważąca gama, która zapewnia świeżość i nawilżenie

Trio produktów, w tym dwie nowe formuły, zostały opracowane z myślą o zmniejszeniu przetłuszczania się skóry głowy i nasady włosów, jednocześnie dbając o ich końce, tak aby były nawilżone i szczęśliwe. Kąpiel Divalent, doskonała do włosów przetłuszczających się, dostępna jest w butelce o nowym wyglądzie. Ultralekka formuła z łatwością równoważy przetłuszczanie się skóry głowy i sprawia, że włosy dłużej zachowują świeżość, dzięki czemu nie trzeba ich myć codziennie.

 

SPRAWDŹ

Wraz z delikatnie oczyszczonymi włosami i skórą głowy, możesz oczekiwać o 61,5% więcej objętości (tego brakuje włosom przetłuszczającym się u nasady), o 44% więcej miękkości na długościach włosów i o 20% lepszego rozczesywania po umyciu.

 

Jak stosować: Po prostu nałóż na mokre włosy, wmasuj i dokładnie spłucz.

 

Czytaj więcej: Oczyszczający duet, którego potrzebujesz dla świeżych, zdrowo wyglądającycych włosów

Nowym, ekscytującym produktem jest Glinka Specifique, glinka detoksykująca, która intensywnie, ale delikatnie, oczyszcza skórę głowy. Zawiera aminokwasy i Glinkę Kaolinową, dzięki czemu równoważy sebum na skórze głowy, usuwa zanieczyszczenia jak magnes (więc nie uszkadza włosów), a także zwiększa objętość o 74%*, zapewniając efekt uniesienia włosów u nasady. Dzięki dodatkowi mentolu, skóra głowy wydaje się być ożywiona i odświeżona.

 

*Test instrumentalny.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Jak stosować: Raz w tygodniu  nałóż u nasady mokrych włosów, spień i rozprowadź na całej długości. Dokładnie spłucz.

Ostatnia propozycja tej gamy to nasza nowa, lekka Żel-Maska Specifique, która natychmiastowo przywraca włosom niezbędny poziom nawilżenia. Bogata w aminokwasy i odżywcze ceramidy, zaspokaja pragnienie włókien włosów i zapewnia tak ważne odżywienie. W połączeniu z szamponem z tej samej serii, możesz spodziewać się o 82% łatwiejszego rozczesywania, podczas gdy włosy będą o 53% bardziej miękkie*.

 

*Testy instrumentalne

 

SPRAWDŹ TERAZ

Jak stosować: Nałóż na umyte szamponem, osuszone ręcznikiem włosy. Pozostaw na włosach przez 5 minut. Dokładnie spłucz. Jeśli szukasz sposobu na uwolnienie się od przetłuszczającej się skóry głowy i włosów u nasady, jednocześnie odżywiając i nawilżając włosy na całej ich długości, nowe trio produktów Spécifique powinno stać się Twoim wyborem.