In Salon Routines Chronologiste Article center 01 Kérastase
CHRONOLOGISTE

Potrzebujesz czasu, aby go cofnąć

Rytuał pielęgnacyjny Chronologiste w Salonie Fryzjerskim obejmuje dwa zabiegi rewitalizujące, które przywracają optymalny stan skóry głowy i włosów.

In Salon Routines Chronologiste Article center 02 Kérastase

Źródło rewitalizacji

Luksusowy Rytuał Chronologiste to spersonalizowana usługa rewitalizująca do skóry głowy i włosów, dostępna tylko w Salonach fryzjerskich Kérastase.

W czasie Rytuału doświadczysz luksusowego masażu podczas aplikacji mieszkanki Maski Chronologiste oraz koncentratu pereł witalnych.

Odwiedź swój salon Kérastase i skorzystaj z wyjątkowo luksusowego Rytuału pielęgnacyjnego, który niweluje skutki upływu czasu i zapewnia pełen relaks oraz rewitalizację włosów i skóry głowy.


O szczegóły spytaj Fryzjera-Stylistę Kérastase.

Fryjzer-Stylista przygotowuje spersonalizowaną mieszankę Maski Chronologiste oraz koncentratu pereł witalnych, którą nakłada wmasowując ją w skórę głowy przez kilka minut zapewniając głęboką penetrację i relaks. Kawior biomimetyczny zawierające skoncentrowane składniki aktywne potęguje klasyczne działanie maski Kérastase. Włosy są odżywione i uniesione od nasady, a jednocześnie wygładzone.

Potrójne działanie luksusowych składników – kwasu hialuronowego, witaminy E i cząsteczki Abyssine – pozostawia włosy lśniące, pełne objętości oraz nawilżone. Skóra głowy i włosy doświadczają rewitalizacji w atmosferze luksusowego komfortu.

ZNAJDŹ SALON

In Salon Routines Chronologiste Article center 06 Kérastase

RYTUAŁ CHRONOLOGISTE WZBOGACONY

30 minut pełnego relaksu i rewitalizacji.

In Salon Routines Chronologiste Article center 07 Kérastase

Rutyna pielęgnacyjna Chronologiste

Podaruj swoim włosom wyjątkową i kompletna pielęgnację Chronologiste, która jest połączeniem luksusowej zmysłowości i zaawansowanej technologii dla unikalnych wrażeń potęgowanych przez wyjątkowy zapach. Chronologiste to rewitalizująca pielęgnacja dla skóry głowy i włosów od nasady aż po końce.

Pielęgnacja Chronologiste jest odpowiednia dla każdego rodzaju włosów.
WYKONAJ DIAGNOZĘ WŁOSÓW

Kąpiel Rewitalizująca Chronologiste

Kąpiel Rewitalizująca do delikatnego oczyszczania skóry głowy i włosów. Kwas hialuronowy, cząsteczka Abyssine i witamina E pomagają zniwelować oznaki upływu czasu widoczne na skórze głowy i włosach. Zapewnia odżywienie i nawilżenie włosów dla większej sprężystości i objętości. Przywraca połysk i wzmacnia włókna**. Wyjątkowa kompozycja zapachowa Chronologiste łączy nuty róży herbacianej, jasnego drewna i piżma, dzięki czemu używanie Kąpiel Rewitalizującej zwiększa doświadczenie luksusowego komfortu. **Test instrumentalny. Kąpiel + Maska Chronologiste

2
Pielęgnacja
Details and Routine
Maska regenerująca do włosów Chronologiste Kérastase

Maska Rewitalizująca Chronologiste

Maska Rewitalizująca zapewniająca intensywne odżywianie. Kwas hialuronowy, cząsteczka Abyssine i witamina E pomagają zniwelować oznaki upływu czasu widoczne na skórze głowy i włosach. Zapewnia intensywne nawodnienie, długotrwałe zapobieganie puszeniu się włosów, 6-krotnie większy połysk i wzmocnienie włosów, dla większej sprężystości i objętości. Wyjątkowa kompozycja zapachowa Chronologiste łączy nuty róży herbacianej, jasnego drewna i piżma, dzięki czemu używanie Maski Rewitalizującej powoduje doświadczenie luksusowego komfortu.

Thermique Chronologiste

Produkt chroniący przed szkodliwym działaniem urządzeń do stylizacji i poprawiający teksturę włosów. Kwas hialuronowy, Abyssine i witamina E pomagają zrewitalizować skórę głowy i włosy. Thermique Chronologiste chroni włosy przed temperaturą nawet do 230°C i zapewnia 24-godzinną ochronę przed puszeniem. Produkt termiczny ułatwia stylizację, nadając włosom upiększające i wygładzające wykończenie oraz zdrowy wygląd.

Upiększający Olejek do włosów Chronologiste

Wyjątkowy olejek zapachowy do włosów. Świeże nuty limonki perskiej i zielonego tulipana kontrastujące z intensywną wonią magnolii, róży herbacianej oraz bazowymi nutami cedru i piżma sprawiają, że olejek pozostawia bogaty i piękny bukiet zapachowy we włosach. Włosy są odżywione, mniej łamliwe i wzmocnione oraz lśniące.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.