Scrub Stories Hero Banner Article Kérastase

Pora na Fusio-Scrub

Zebraliśmy listę rzeczy, które według Ambasadorek gamy są doskonałą okazją na oczyszczający Rytuał Fusio-Scrub. Tutaj podzielą się swoimi doświadczeniami, kiedy dogłębne oczyszczenie i towarzyszący mu relaks są szczególnie pożądane!

Po treningu

Po wizycie na siłowni czujemy się wspaniale, jednak uczucie wilgoci pozostałej na naszej głowie po intensywnym wysiłku nie jest już tam komfortowe – na skórze głowy osiada pot, sebum i zanieczyszczenia. Pozbądź się niepożądanego uczucia z Peelingiem Fusio-Scrub!

Scrub Stories 1 Article Kérastase
Scrub Stories 2 Article Kérastase

Domowe SPA

Być może był to długi, męczący tydzień i zasługujesz na trochę czasu tylko dla siebie. Detoksykujący peeling Fusio-Scrub to idealny dodatek do domowego rytuału SPA.

Wyjątkowa okazja

Zbliża się ważne spotkanie lub prezentacja i musisz wyglądać i czuć się jak najlepiej? Wieczorem dzień przed lub rano Fusio-Scrub odżywi twoje włosy i pobudzi do działania.

Scrub Stories 3 Article Kérastase
Scrub Stories 4 Article Kérastase

Randka

Wyjątkowy wieczór jest idealną wymówką, aby poddać się zabiegowi głębokiego oczyszczenia. Fusio-Scrub ukoi Twoje zmysły, a przez to wzmocni pewność siebie i sprawi, że będziesz wyglądać olśniewająco.

Chwila odprężenia

To był ciężki dzień i chciałabyś o nim zapomnieć? Pozwól, aby Fusio =-Scrub rozpuścił twoje zmartwienia i zapewnił Ci zasłużony relaks.

Scrub Stories 5 Article Kérastase

„Tak Po Prostu”

Czy naprawdę potrzebujesz specjalnej okazji by doświadczyć zmysłowego, intensywnego Rytuału oczyszczającego? Fusio-Scrub sprawdzi się zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Scrub Stories 6 Article Kérastase

Opowiedz nam o swojej okazji na Rytuał Fusio-Scrub koniecznie oznaczając #FusioScrub i #ObudźSwojePiękno!

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

Rytuał Fusio-Dose

Rytuał Fusio-Dose w Salonie

Poznaj naszą spersonalizowaną usługę dostępną w salonach Kérastase, dzięki której Twoje włosy doświadczą natychmiastowej przemiany.

Kobieta z ciemnymi włosami poddaje włosy diagnozie

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.

Wyszukiwarka ZNAJDŹ SALON

Znajdź salon Kérastase w Twojej okolicy, aby wykonać diagnozę swoich włosów, odkryć Rytuały wykonywane w salonach oraz kupić produkty Kérastase.