Scrub Stories Hero Banner Article Kérastase

Pora na Fusio-Scrub

Zebraliśmy listę rzeczy, które według Ambasadorek gamy są doskonałą okazją na oczyszczający Rytuał Fusio-Scrub. Tutaj podzielą się swoimi doświadczeniami, kiedy dogłębne oczyszczenie i towarzyszący mu relaks są szczególnie pożądane!

Po treningu

Po wizycie na siłowni czujemy się wspaniale, jednak uczucie wilgoci pozostałej na naszej głowie po intensywnym wysiłku nie jest już tam komfortowe – na skórze głowy osiada pot, sebum i zanieczyszczenia. Pozbądź się niepożądanego uczucia z Peelingiem Fusio-Scrub!

Scrub Stories 1 Article Kérastase
Scrub Stories 2 Article Kérastase

Domowe SPA

Być może był to długi, męczący tydzień i zasługujesz na trochę czasu tylko dla siebie. Detoksykujący peeling Fusio-Scrub to idealny dodatek do domowego rytuału SPA.

Wyjątkowa okazja

Zbliża się ważne spotkanie lub prezentacja i musisz wyglądać i czuć się jak najlepiej? Wieczorem dzień przed lub rano Fusio-Scrub odżywi twoje włosy i pobudzi do działania.

Scrub Stories 3 Article Kérastase
Scrub Stories 4 Article Kérastase

Randka

Wyjątkowy wieczór jest idealną wymówką, aby poddać się zabiegowi głębokiego oczyszczenia. Fusio-Scrub ukoi Twoje zmysły, a przez to wzmocni pewność siebie i sprawi, że będziesz wyglądać olśniewająco.

Chwila odprężenia

To był ciężki dzień i chciałabyś o nim zapomnieć? Pozwól, aby Fusio =-Scrub rozpuścił twoje zmartwienia i zapewnił Ci zasłużony relaks.

Scrub Stories 5 Article Kérastase

„Tak Po Prostu”

Czy naprawdę potrzebujesz specjalnej okazji by doświadczyć zmysłowego, intensywnego Rytuału oczyszczającego? Fusio-Scrub sprawdzi się zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Opowiedz nam o swojej okazji na Rytuał Fusio-Scrub koniecznie oznaczając #FusioScrub i #ObudźSwojePiękno!

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.