ODWAŻ SIĘ NA BLOND Z PIELĘGNACJĄ KÉRASTASE

Pielęgnacja rozjaśnionych pasemek

Piękne, wyraziste blond pasemka wymagają intensywnego nawilżania i rozświetlenia. Dowiedz się, jak w czterech krokach uzyskać złocisty odcień blondu.

01

1 - Krok 1

Stosuj Szampon Rozświetlający do codziennego mycia włosów, aby je nawilżyć i rozświetlić.

02

2 - Krok 2

Używaj odżywki Cicaflash po każdym myciu, aby wzmocnić i nawilżyć włosy. Pozostaw ją na włosach przez 3 minuty.

03

3 - Krok 3

Raz w tygodniu zaaplikuj na włosy Maskę Ultrafioletową. Wetrzyj ją na całej długości włosów. Pozostaw na 5 minut.

04

4 - Krok 4

Nałóż Serum Cicaplasme na osuszone ręcznikiem włosy. Jeśli chcesz wyprostować swoje loki, nałóż odżywkę przed prostowaniem, aby zapewnić włosom ochronę przed wysoką temperaturą.

Masz chwilę?

 

Pozwól Johnny’emu Ramirezowi pokazać Ci krok po kroku, jak pielęgnować włosy blond i pozbyć się żółtych tonów.

 

Pielęgnacja z linią Blond Absolu

Bycie blondynką to wspaniałe uczucie. Jednak rozjaśnianie włosów może sprawić, że będą one osłabione i podatne na uszkodzenia. Linia Blond Absolu zapewni Ci staranną pielęgnację włosów zniszczonych rozjaśnianiem. Nawilży osłabione włosy, ochroni je przed utlenianiem i zneutralizuje żółte tony, wzmacniając kolor rozjaśnionych, lśniących włosów blond. Odkryj pielęgnację dostosowaną do Twoich potrzeb

Odkryj całą linią produktów
1
Kąpiel
Bain Ultra Violet Blond Absolu 250ml 01 Kérastase

Kąpiel Ultrafiolet

Ten silnie działający szampon do włosów blond jest bogaty w substancje neutralizujące, które błyskawicznie usuwają żółte i miedziane tony. Idealny do włosów siwych i rozjaśnianych, stosowany regularnie zapewnia długotrwałą ochronę przed miedzianymi refleksami, przedłużając trwałość chłodnych odcieni blondu. Fioletowy szampon do włosów chroni włosy przed codziennym utlenianiem i zanieczyszczeniami, przywracając im blask i miękkość. Formuła wzbogacona silną kombinacją kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej natychmiastowo wzmacnia blond połysk, głęboko odżywiając włókna włosów.

WIĘCEJ INFORMACJI
3
Stylizacja
Cicaplasme Blond Absolu 250 ml Kérastase

Serum Cicaplasme

Ten opalizujący krem wygładzający do włosów Blond Absolu bez spłukiwania wzmacnia włosy blond, rozjaśniane, siwe i z pasemkami. Wzbogacony w kwas hialuronowy i kwiat szarotki alpejskiej Serum Cicaplasme zamyka rozdwojone końcówki i wygładza włókno włosa na całej długości, nadając jego powierzchni jednolitą strukturę i zapewniając długotrwałą kontrolę nad puszeniem. Serum Cicaplasme Blond Absolu błyskawicznie uzdrawia uszkodzone fragmenty włókna. Chroni włosy przed wysokimi temperaturami aż do 230°C, zabezpieczając je przed przyrządami do stylizacji na gorąco. Zawiera także filtry UV, aby chronić pasma przed codziennym utlenianiem i osadzaniem się zanieczyszczeń. Włosy pozostają miękkie i lśniące.

WIĘCEJ INFORMACJI
Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Kobieta z ciemnymi włosami poddaje włosy diagnozie

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.