Kerastase Genesis
Genesis

Każdego dnia bądź silniejsza, tak jak Twoje włosy

Praca, zabawa, mycie, i od nowa. Uzależniasz się od tego tempa, dajesz się ponieść ekscytacji. Wszystko wprawia Cię w radosny nastrój, aż do chwili, gdy na twoje włosy zaczyna działać stres. Gdy do szybkiego trybu życia dochodzą czynniki środowiskowe i zmiany hormonalne, dowody stają się namacalne. Zaczynasz znajdować coraz więcej włosów na swoich ubraniach, w odpływie prysznicowym, na swojej szczotce do włosów.

Kerastase Genesis Capture

Kąpiel Wzbogacona Genesis

Odżywczo-wzmacniający szampon do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości. Skutecznie oczyszcza i wzmacnia włosy, aby ograniczyć utratę gęstości spowodowaną łamliwością.

OKDRYJ WIĘCEJ

Kąpiel Genesis

Nawilżająco-wzmacniający szampon do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości. Łagodnie oczyszcza i wzmacnia je na długości, aby ograniczyć utratę gęstości spowodowaną łamliwością.

OKDRYJ WIĘCEJ

Odżywka Genesis

Wzmacniająca odżywka do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości.

OKDRYJ WIĘCEJ

Maska Genesis

Wzmacniająca maska o intensywnym działaniu do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości.

OKDRYJ WIĘCEJ

Serum Genesis

Serum na wypadanie włosów do codziennego stosowania przeznaczone do włosów osłabionych, łamliwych i wypadających.

OKDRYJ WIĘCEJ

Kuracja Genesis

Ampułki na wypadanie włosów osłabionych. Dzięki wyjątkowemu połączeniu składników zawartość ampułki skutecznie ogranicza wypadanie włosów w okresach, gdy następuje ono we wzmożonym stopniu, i poprawia wygląd włosów.

OKDRYJ WIĘCEJ

Mleczko Termiczne Genesis

Mleczko termiczne w formie spray’u do osłabionych, łamliwych włosów dla zachowania ich gęstości.

OKDRYJ WIĘCEJ

Marka Kérastase zidentyfikowała dwie przyczyny utraty gęstości włosów u kobiet.

Wypadanie włosów od nasady

Czynniki biologiczne, takie jak stres, zmiany hormonalne czy nawyki żywieniowe i styl życia wpływają na stan cebulek włosów. Z czasem osadzenie cebulek w skórze staje się coraz słabsze i włosy zaczynają wypadać – pod prysznicem, w pracy, w samochodzie...

Łamliwość włosów

Czynniki biologiczne i zewnętrzne, na przykład układanie suszenie włosów czy zanieczyszczenie środowiska, mogą osłabiać strukturę włosa. Osłabione włosy łatwo się łamią, stają się cieńsze i wyglądają gorzej. Wprawdzie ułamany włos nadal rośnie, ale codzienne narażenie na działanie czynników zewnętrznych może doprowadzić nawet do zapalenia mieszka włosowego.

Gama produktów Genesis, opracowana przez zespół Ekspertów, stanowi odpowiedź na oba te problemy.

Tryb życia wpływa na wypadanie włosów. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy trzech ekspertów zajmujących się zdrowiem i urodą. Dzięki temu udało się nam uzyskać kompleksowe rozwiązanie. Profesjonaliści wyjaśnią, w jaki sposób przeciwdziałać wypadaniu włosów.

Potrzebujesz produktów, które pomogą Ci dbać o piękno włosów – staną się miękkie w dotyku, lśniące i zdrowo wyglądające. Chcesz wszystkiego, co dawała Ci stosowana dotychczas pielęgnacja, nie rezygnując ze skuteczności preparatów redukujących wypadanie włosów.

Szukasz rozwiązania problemu wypadania włosów, które będzie jednocześnie luksusowym, wyrafinowanym i szytym na miarę rozwiązaniem bazującym na najnowszych osiągnięciach nauki. Gama Genesis to odpowiedź na Twoje pragnienia – współczesne rozwiązanie współczesnych problemów.

Gama do pielęgnacji włosów o podwójnym działaniu zapobiegająca utracie ich gęstości.