Jak odżywiać i definiować loki?

Czy można obudzić się z fryzurą jak po wizycie u fryzjera? 8H Magic Night Serum wykorzystuje magiczne dla urody chwile snu, aby zadbać w włosy.

Idealne dla kręconych, suchych włosów. Dowiedz się jak zapobiegać ich łamliwości, elektryzowaniu się, uszkodzeniom i wydobyć piękno loków.

01

Krok pierwszy

Przed położeniem się spać nałóż Odżywcze Serum na noc Nutritive na włosy.

02

krok drugi

Nawijaj loki na palce by zdefiniować ich skręt.

03

krok trzeci

Upleć włosy w luźny kok i zwiąż gumką. Zapobiegnie to szkodliwemu tarciu włosów o poduszkę.

04

krok czwarty

Śpij dobrze... W trakcie snu Odżywcze Serum na noc Nutritive całkowicie wniknie we włosy zapewniając im niezrównane odżywienie i blask.

05

krok piąty

O poranku rozpleć kok.

06

Krok 6

Ciesz się pięknymi lokami przez cały dzień!

Rytuał Pielęgnacyjny Nutritive

Podczas dnia: Kąpiel Odżywcza 2 + Maska Odżywcza + Nektar Termiczny. Uzupełnij swoją pielęgnację o Odżywcze Serum na noc Nutritive jako część wieczornej rutyny pielęgnacyjnej.

odkryj nutritive

Kąpiel Odżywcza 2

Kąpiel Odżywcza 2 przeznaczona jest do pielęgnacji bardzo suchych lub uwrażliwionych włosów, cienkich lub grubych. Formuła zawiera wyciąg z kłącza irysa, który kompleksowo i dogłębnie odżywia włosy, na ich całej długości i na końcach.

2
Pielęgnacja
Details and Routine
Maska do włosów suchych Kérastase Nutritive

Maska do włosów cienkich

Maska do Włosów Cienkich przeznaczona jest do cienkich i suchych włosów, które wymagają intensywnego odżywienia. Pozwala na długo utrzymać efekt włosów pełnych energii.

3
Pielęgnacja
Details and Routine
Nectar Thermique Nutritive 100ml 01 Kerastase

Nektar Termiczny

Nektar Termiczny zapewnia odpowiednią termoochronę włosom normalnym oraz suchym. Produkt chroni włókna włosów przed uszkodzeniami powstającymi podczas suszenia włosów suszarką lub w trakcie zabiegów stylizacyjnych. Nadaje włosom miękkości i ułatwia ich modelowanie.

Odżywcze Serum Na Noc

Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych do pozostawienia na całą noc wzmacnia wszystkie rodzaje suchych włosów. Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych wykorzystuje nocną tendencję włosów do uzupełnienia wilgoci utraconej w ciągu dnia wskutek zabiegów stylizacji i działania czynników środowiskowych i lepszemu wchłanianiu składników aktywnych. Odżywcze Serum do na noc Nutritive do włosów suchych z ekstraktem z korzenia irysa i mieszanką 5 witamin, w tym witaminy E, przez noc głęboko wnika w Twoje włosy, aby je odbudować. Jego lekka kremowa konsystencja pasuje do wszystkich rodzajów włosów: pomaga rozplątywać cienkie włosy oraz zapewnia lepszą kontrolę włosów normalnych i grubych. Stosowane w nocy sprawia, że włosy stopniowo wchłaniają składniki odżywcze zapewniające im regenerację. Dzięki mleczno-żelowej konsystencji wręcz rozpływa się na włosach i szybko się wchłania. Następnego ranka włosy wyglądają na odżywione i są wyraźnie miększe, łatwiejsze do stylizacji, z lekkim satynowym wykończeniem.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.