Kerastase Emily Ratajkowski
Blond Absolu

Emily Ratajkowski została blondynką

Naprawdę to zrobiła! Ikoniczna brunetka, Emily Ratajkowski pierwszy raz w historii zmieniła swój kolor włosów... Zmiana koloru to coś, co Emily rozważała od dłuższego czasu, jednak zawsze obawiała się osłabienia jej pięknych włosów, które jest nieuniknionym efektem farbowania. W końcu zdecydowała się na ten krok z Kérastase i dołączyła do grona celebrytek, które z brunetek stały się blondynkami.

Emily odważyła się być blond, my o nią zadbamy

Co ją przekonało? Nasza gama pielęgnacyjna Blond Absolu, ultrafioletowa pielęgnacja odbudowująca, która pozwala zachować promienność i wyrazistość każdego odcienia blond. Rozjaśnianie włosów nie ma ograniczeń, o ile ma się właściwy produkt, który pomoże zachować zdrową kondycję Twoich włosów.

OD BRUNETKI DO BLONDYNKI BEZ OSŁABIENIA WŁOSÓW

Rozjaśnione włosy wymagają specjalnej pielęgnacji, ponieważ są uwrażliwione, a utrzymanie idealnego odcienia wymaga dobrze dobranej codziennej pielęgnacji. Blond Absolu to odpowiednia linia produktów, która zapewni najlepszą ochronę blond włosów. Dzięki zawartości skoncentrowanego kwasu hialuronowego i ekstraktu z kwiatu szarotki alpejskiej ma właściwości pielęgnacyjne i odbudowujące włókna włosów.

Sól morska, chlor, promieniowanie UV, zanieczyszczenia, piasek… To czynniki, które mogą niszczyć osłabione rozjaśnianiem włosy, szczególnie w okresie letnim. 

Produkty Blond Absolu zapewniają pielęgnację i odbudowę włókien, dzięki czemu stają się o 97% mocniejsze i o 92% bardziej nawilżone, przy jednoczesnej i natychmiastowej neutralizacji koloru, dając efekt 8 razy bardziej rozświetlonego blondu.

CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ ZMIENIAJĄC KOLOR WŁOSÓW NA BLOND

Fryzjer i specjalista od koloryzacji włosów, jeden ze znanych twórców najpiękniejszych fryzur blond w Los Angeles, Johnny Ramirez, udzielił nam wskazówek, w jaki sposób uzyskać muśnięty słońcem, naturalnie wyglądający blond.

PRZECZYTAJ PORADNIK DLA FARBOWANYCH BLONDYNEK

POZNAJ RUTYNĘ PIELĘGNACYJNĄ EMILY Z BLOND ABSOLU

 

KROK 1 : Kąpiel Blond Absolu Ultrafiolet

Pierwszy krok nowej rutyny pielęgnacyjnej Emily to Kąpiel Ultrafiolet do włosów blond, która neutralizuje miedziane odcienie i niechciane żółte tony. To idealny produkt pozwalający Emily utrzymać rozświetlony i świeży kolor jej nowego blondu!

Odkryj Kąpiel Ultrafiolet

KROK 2 : Intensywnie wzmacniająca odżywka

Drugim krokiem rutyny pielęgnacyjnej naszej ambasadorki jest odżywka Cicaflash, kuracja pielęgnacyjna, która łączy w sobie odżywczą moc maski z lekkim wykończeniem odżywki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o odżywce Blond Absolu?

KROK 3 : Termoochrona i regeneracja z Serum Cicaplasme

Na zakończenie rutyny pielęgnacyjnej Kérastase Blond Absolu, Emily nakłada na włosy Serum Cicaplasme. Wzmacniający krem bez spłukiwania do włosów blond – zabezpiecza włókna przed wysoką temperaturą, głęboko odżywia włosy, dzięki czemu stają się jeszcze bardziej miękkie i lśniące, a kolor jest chroniony przed codziennym utlenianiem.

Dowiedz się więcej o Serum Cicaplasme

 

Może właśnie zdałaś sobie sprawę, że udana koloryzacja blond jest możliwa dzięki zastosowaniu właściwych produktów pielęgnacyjnych. Śmiało, nie wahaj się dłużej! Tak jak Emily, stań się piękną blondynką tego lata. 

Jeśli czujesz się gotowa, przeczytaj nasz artykuł, który przygotuje Cię do zmiany koloru na blond.

Jeśli potrzebujesz więcej czasu do namysłu, pamiętaj, że Kérastase zawsze zadba o piękno Twoich włosów.

Twój program pielęgnacyjny

Używaj Kąpieli Ultrafioletowej raz w tygodniu, dopóki nie uzyskasz pożądanego odcienia. Używaj codziennie Kąpieli Lumière, Odżywki Cicaflash i Serum Cicaplasme, aby rozświetlić włosy, nawilżyć je i nadać im odpowiednią fakturę.

ODKRYJ CAŁĄ GAMĘ PRODUKTÓW

Kąpiel Ultrafiolet

Ten silnie działający szampon do włosów blond jest bogaty w substancje neutralizujące, które błyskawicznie usuwają żółte i miedziane tony. Idealny do włosów siwych i rozjaśnianych, stosowany regularnie zapewnia długotrwałą ochronę przed miedzianymi refleksami, przedłużając trwałość chłodnych odcieni blondu. Fioletowy szampon do włosów chroni włosy przed codziennym utlenianiem i zanieczyszczeniami, przywracając im blask i miękkość. Formuła wzbogacona silną kombinacją kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej natychmiastowo wzmacnia blond połysk, głęboko odżywiając włókna włosów.

2
Pielęgnacja
Details and Routine
Cicaflash Blond Absolu 250ml Kérastase

Odżywka Cicaflash

Opalizujący, mleczny żel do włosów blond o delikatnym, lawendowym odcieniu odbudowuje włosy skutecznie niczym maska i zapewnia lekkie wykończenie niczym odżywka. Intensywnie rekonstruuje wrażliwe włosy, odżywiając ich włókna. Kombinacja kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej wygładza, wzmacnia i zmiękcza wrażliwe rozjaśniane włosy, zapewniając im głębokie odżywienie. Idealny do wszystkich odcieni farbowanych włosów blond Cicaflash Blond Absolu odbudowuje włókna włosów, zapobiegając ich złamaniom i uszkodzeniom. Włosy pozostają miękkie i nawilżone, a przy tym zachowują lekkość i blask.

3
Teksturyzacja
Details and Routine
Cicaplasme Blond Absolu 250 ml Kérastase

Serum Cicaplasme

To wygładzające serum termiczne o kremowej, opalizującej konsystencji do włosów Blond Absolu bez spłukiwania wzmacnia włosy blond, rozjaśniane, siwe i z pasemkami. Wzbogacony w kwas hialuronowy i kwiat szarotki alpejskiej Serum Cicaplasme zamyka rozdwojone końcówki i wygładza włókno włosa na całej długości, nadając jego powierzchni jednolitą strukturę i zapewniając długotrwałą kontrolę nad puszeniem. Serum Cicaplasme Blond Absolu błyskawicznie uzdrawia uszkodzone fragmenty włókna. Chroni włosy przed wysokimi temperaturami aż do 230°C, zabezpieczając je przed przyrządami do stylizacji na gorąco. Zawiera także filtry UV, aby chronić pasma przed codziennym utlenianiem i osadzaniem się zanieczyszczeń. Włosy pozostają miękkie i lśniące.

Udaj się do naszego salonu

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.