baner z Emily Ratajkowski Kérastase
WSPÓŁCZESNA IKONA

Piękno i Inteligencja

Jest wiele powodów, dla których Emily Ratajkowski jest osobą magnetyzującą, o której trudno zapomnieć. Poznajcie bliżej Emily, nową twarz marki Kérastase, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej współpracy z tą współczesną ikoną.

portret Emily Ratajkowski Kérastase
Marka Kérastase z dumą współpracuje w tej kampanii z tak genialnymi fotografami mody jak Inez i Vinoodh, przyjmując Emily do rodzinnego grona Kérastase.
Jest wiele powodów, dla których Emily Ratajkowski jest osobą magnetyzującą, o której trudno zapomnieć. Nie tylko jej oszałamiający wygląd sprawia, że jest fascynującą postacią, podziwianą na całym świecie. Stoi za tym również jej postawa, jej artystyczne usposobienie i intelekt.
Sposób w jaki podchodzi do swojej własnej wyjątkowości pokazuje kobietom z całego świata, że wszystkie możemy być piękne na swój własny sposób. “Jestem pewna siebie ponieważ nauczyłam się kochać to, kim jestem i doceniać to, co czyni mnie jedyną w swoim rodzaju" mówi Emily.

Emily Ratajkowski sesja zdjęciowa Dbaj o swoje włosy Kérastase
Emily idealnie reprezentuje współczesną filozofię piękna: Jeśli kochasz siebie samą, świat pokocha cię również. W jej przypadku było tak dosłownie. Ma ona ponad 16 milionów obserwujących na  Instagramie. Modelka, aktorka i artystka korzysta z tego medium, aby swobodnie cieszyć się wieloma aspektami tego, kim jest - w wersji wyjściowej, codziennej, seksownej i silnej.
Natomiast jeśli chodzi o jej fryzury to jest ich wiele. W zależności od nastroju wciąż zmienia się to w jaki sposób jest ostrzyżona, to jaka jest faktura i kolor jej włosów. Styl jej fryzury z łatwością zmienia się kilkanaście razy w ciągu roku. Swoje włosy traktuje jako narzędzie służące do wyrażania siebie. Coś, o co warto dbać.
Udaj się do naszego salonu

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.