Doskonała rutyna pielęgnacyjna do włosów przetłuszczających się u nasady i uwrażliwionych na długościach

Chcesz łagodzić przetłuszczającą się skórę głowy, a jednocześnie nawilżyć włosy? Już teraz odkryj indywidualną rutynę pielęgnacyjną Spécifique.

01

1 – KROK 1

Użyj Kąpieli Divalent, aby oczyścić skórę głowy i usunąć nadmiar sebum oraz nieprzyjemne zapachy. Nałóż na mokre włosy, wmasuj i spłucz.

02

– KROK 1

Raz w tygodniu zamiast Kąpieli Divalent zastosuj Glinkę Specifique, aby zrównoważyć poziom sebum. Nałóż u nasady mokrych włosów, spień i rozprowadź na całej długości. Dokładnie spłucz.

03

3 – KROK 2

Użyj Żel-Maski Specifique, aby uzupełnić substancje odżywcze w włóknach włosów i przywrócić ich jakość. Nałóż na umyte szamponem, osuszone ręcznikiem włosy. Pozostaw na włosach przez 5 minut. Dokładnie spłucz.

04

– KROK 3

Użyj Serum Potentialiste, aby przywrócić równowagę skóry głowy i wzmocnić jej barierę ochronną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Stosuj raz dziennie przez okres 3 tygodni. Nałóż 3 pompki produktu na suchą lub osuszoną ręcznikiem skórę głowy, sekcja po sekcji. Nie spłukuj.

StepByStep Potentialiste 05 Kérastase

Chcesz się dowiedzieć, jak osiągnąć najlepsze rezultaty?

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.