ODWAŻ SIĘ NA BLOND Z PIELĘGNACJĄ KÉRASTASE

Pielęgnacja platynowego blondu

Wykonaj zaledwie 3 kroki, by utrzymać chłodny, świetlisty, piękny odcień blond.

01

Krok 1

Raz w tygodniu myj włosy Kąpielą Ultrafioletową, aby zneutralizować żółte tony. Pozostaw Kąpiel na włosach przez 2 do 5 minut, w zależności od pożądanego odcienia chłodnego blondu.

02

Krok 2

Odżywka Cicaflash przeznaczona jest do częstego używania, aby odbudować włókna włosów. Pozostaw produkt na włosach na 3 minuty.

03

Krok 3

Nałóż Serum Cicaplasme na osuszone ręcznikiem włosy, aby je zabezpieczyć i zapewnić im odpowiednią ochronę.

Pielęgnacja z linią Blond Absolu

Bycie blondynką to wspaniałe uczucie. Jednak rozjaśnianie włosów może sprawić, że będą one osłabione i podatne na uszkodzenia. Linia Blond Absolu zapewni Ci staranną pielęgnację włosów zniszczonych rozjaśnianiem. Nawilży osłabione włosy, ochroni je przed utlenianiem i zneutralizuje żółte tony, wzmacniając kolor rozjaśnionych, lśniących włosów blond. Odkryj pielęgnację dostosowaną do Twoich potrzeb

Odkryj całą linią produktów

Kąpiel Ultrafiolet

Kąpiel Ultrafioletowa z gamy Blond Absolu od Kérastase to odżywiający włosy fioletowy szampon z neutralizatorami UV zwalczającymi miedziane tony, dzięki czemu jest jednym z najlepszych szamponów do włosów siwych i platynowych oraz włosów farbowanych lub rozjaśnionych na blond. Szampon Kąpiel Ultrafioletowa z pigmentami UV neutralizuje tony od pomarańczowych po żółte, jednocześnie utrwalając wyrazisty i lśniący kolor włosów. Nasączony ekstraktem kwasu hialuronowego i kwiatu szarotki alpejskiej przywraca włosom siłę i miękkość. Twoje włosy są nawodnione, zregenerowane i mają piękny blask. W następnej kolejności użyj fioletowej maski do włosów Maska Ultrafiolet, która podwójnie zregeneruje platynowe, siwe i blond włosy. Włosy są o +98% mocniejsze* i o +84% bardziej nawilżone*. Butelka wykonana w 95% z tworzywa z recyklingu. #YouDareWeCare *Badanie instrumentalne po zastosowaniu Kąpieli Ultrafiolet + Odżywki Cicaflash + Olejku Cicaextreme **Badanie instrumentalne po zastosowaniu Kąpieli Ultrafiolet + Odżywki Cicaflash

2
Pielęgnacja
Details and Routine

Odżywka Cicaflash

Opalizujący, mleczny żel do włosów blond o delikatnym, lawendowym odcieniu odbudowuje włosy skutecznie niczym maska i zapewnia lekkie wykończenie niczym odżywka. Intensywnie rekonstruuje wrażliwe włosy, odżywiając ich włókna. Kombinacja kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej wygładza, wzmacnia i zmiękcza wrażliwe rozjaśniane włosy, zapewniając im głębokie odżywienie. Idealny do wszystkich odcieni farbowanych włosów blond Cicaflash Blond Absolu odbudowuje włókna włosów, zapobiegając ich złamaniom i uszkodzeniom. Włosy pozostają miękkie i nawilżone, a przy tym zachowują lekkość i blask.

Serum Cicaplasme

Serum Cicaplasme z gamy Blond Absolu od Kérastase to serum chroniące przed wysoką temperaturą, naprawiające uszkodzenia i wygładzające włosy. Ta kuracja bez spłukiwania do włosów blond zawiera kwas hialuronowy i ekstrakt z kwiatów szarotki alpejskiej, które nawilżają i wzmacniają włosy.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.