ODWAŻ SIĘ NA BLOND Z PIELĘGNACJĄ KÉRASTASE

Pielęgnacja platynowego blondu

Wykonaj zaledwie 3 kroki, by utrzymać chłodny, świetlisty, piękny odcień blond.

01

Krok 1

Raz w tygodniu myj włosy Kąpielą Ultrafioletową, aby zneutralizować żółte tony. Pozostaw Kąpiel na włosach przez 2 do 5 minut, w zależności od pożądanego odcienia chłodnego blondu.

02

Krok 2

Odżywka Cicaflash przeznaczona jest do częstego używania, aby odbudować włókna włosów. Pozostaw produkt na włosach na 3 minuty.

03

Krok 3

Nałóż Serum Cicaplasme na osuszone ręcznikiem włosy, aby je zabezpieczyć i zapewnić im odpowiednią ochronę.

Masz chwilę?

 

Pozwól Johnny’emu Ramirezowi pokazać Ci krok po kroku, jak pielęgnować włosy blond i pozbyć się miedzianych tonów.

Pielęgnacja z linią Blond Absolu

Bycie blondynką to wspaniałe uczucie. Jednak rozjaśnianie włosów może sprawić, że będą one osłabione i podatne na uszkodzenia. Linia Blond Absolu zapewni Ci staranną pielęgnację włosów zniszczonych rozjaśnianiem. Nawilży osłabione włosy, ochroni je przed utlenianiem i zneutralizuje żółte tony, wzmacniając kolor rozjaśnionych, lśniących włosów blond. Odkryj pielęgnację dostosowaną do Twoich potrzeb

Odkryj całą linią produktów

Kąpiel Ultrafiolet

Ten silnie działający szampon do włosów blond jest bogaty w substancje neutralizujące, które błyskawicznie usuwają żółte i miedziane tony. Idealny do włosów siwych i rozjaśnianych, stosowany regularnie zapewnia długotrwałą ochronę przed miedzianymi refleksami, przedłużając trwałość chłodnych odcieni blondu. Fioletowy szampon do włosów chroni włosy przed codziennym utlenianiem i zanieczyszczeniami, przywracając im blask i miękkość. Formuła wzbogacona silną kombinacją kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej natychmiastowo wzmacnia blond połysk, głęboko odżywiając włókna włosów.

2
Pielęgnacja
Details and Routine
Cicaflash Blond Absolu 250ml Kérastase

Odżywka Cicaflash

Opalizujący, mleczny żel do włosów blond o delikatnym, lawendowym odcieniu odbudowuje włosy skutecznie niczym maska i zapewnia lekkie wykończenie niczym odżywka. Intensywnie rekonstruuje wrażliwe włosy, odżywiając ich włókna. Kombinacja kwasu hialuronowego z kwiatem szarotki alpejskiej wygładza, wzmacnia i zmiękcza wrażliwe rozjaśniane włosy, zapewniając im głębokie odżywienie. Idealny do wszystkich odcieni farbowanych włosów blond Cicaflash Blond Absolu odbudowuje włókna włosów, zapobiegając ich złamaniom i uszkodzeniom. Włosy pozostają miękkie i nawilżone, a przy tym zachowują lekkość i blask.

Serum Cicaplasme

To wygładzające serum termiczne o kremowej, opalizującej konsystencji do włosów Blond Absolu bez spłukiwania wzmacnia włosy blond, rozjaśniane, siwe i z pasemkami. Wzbogacony w kwas hialuronowy i kwiat szarotki alpejskiej Serum Cicaplasme zamyka rozdwojone końcówki i wygładza włókno włosa na całej długości, nadając jego powierzchni jednolitą strukturę i zapewniając długotrwałą kontrolę nad puszeniem. Serum Cicaplasme Blond Absolu błyskawicznie uzdrawia uszkodzone fragmenty włókna. Chroni włosy przed wysokimi temperaturami aż do 230°C, zabezpieczając je przed przyrządami do stylizacji na gorąco. Zawiera także filtry UV, aby chronić pasma przed codziennym utlenianiem i osadzaniem się zanieczyszczeń. Włosy pozostają miękkie i lśniące.

Usługi

Indywidualnie dobrana pielęgnacja

10 informacji, które powinnaś wiedzieć o naszej ikonicznej pielęgnacji Fusio Dose

Nasza ikoniczna i przełomowa pielęgnacja dostępna tylko w Salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny!

Program pielęgnacji Kérastase dobrany do potrzeb Twoich włosów

Odpowiedz na poniższe pytania, aby odkryć produkty Kérastase indywidualnie dobrane do potrzeb Twoich włosów.