Article BainArgile Kerastase 01

Oczyszczający duet, którego potrzebujesz dla świeżych, zdrowo wyglądających włosów

Masz wrażenie, że Twoje włosy nigdy nie są wystarczająco czyste? Poznaj oczyszczający duet, który sprawi, że Twoje włosy odzyskają świeżość.

Jeśli chodzi o długotrwałą świeżość włosów, warto postawić na produkty oczyszczające, które skutecznie usuną niechciane sebum ze skóry głowy (pożegnaj przetłuszczone włosy u nasady i nieprzyjemny zapach) bez pozbawiania włosów tak potrzebnego nawilżenia, które sprawia, że włosy są lśniące i łatwe do ułożenia. Nie musisz myć włosów częściej, aby zachować ich świeżość – wystarczy, że będziesz je myć produktami, które zostały specjalnie opracowane, aby wspierać świeżość włosów. Kérastase stworzyło nowy duet produktów oczyszczających, które to zapewniają. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o pielęgnacji do odwodnionych włosów i przetłuszczającej się skóry głowy.

Poznaj produkty oczyszczające, które zapewnią świeżość Twoim włosom

 

Dwa produkty oczyszczające, wchodzące w skład nowej gamy Specifique, zostały opracowane z myślą o przetłuszczającej się skórze głowy i włosach u nasady, przy jednoczesnym nawilżaniu suchych, uwrażliwionych końcach włosów. Oba zawierają aminokwasy, które delikatnie oczyszczają włosy, przyciągając brud jak magnes do miceli, które można łatwo spłukać. Aminokwasy te również ciężko pracują, aby zapewnić prawidłowy poziom pH, pozwalając na super delikatne oczyszczanie. Aminokwasy mają również działanie kondycjonujące i wzmacniające, chronią włosy przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych i pomagają w trakcie wypadów weekendowych zatrzymać tak potrzebne nawilżenie. Kąpiel Divalent zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy oraz witaminę B6, aby skutecznie oczyszczać i równoważyć stan włosów przetłuszczających się u nasady i o suchych, uwrażliwionych końcach, nie pozbawiając ich nawilżenia.

Nasza nowy produkt oczyszczający, GlinkaSpecifiquerównież posiada ten istotny składnik, którym są aminokwasy oraz glinkę Kaolinową, która przyciąga sebum i zanieczyszczenia ze skóry głowy jak magnes. Stosowana raz w tygodniu zamiast Kąpieli Divalent, glinka oczyszcza skórę głowy, nie uszkadzając delikatnych pasm włosów.

Gama Spécifique: Piekny zapach i długotrwała świeżość

 

Aby działać w synergii z aktywnymi składnikami, Kérastase stworzyło dwa zapachy zwiększające świeżość i wprowadziło je do swoich formuł oczyszczających. Nowa odsłona Kąpieli Divalent nadal posiada kultowy zapach Divalent, znany jako Royal 06.

Świeży zapach, kochany przez wielu za swój pobudzający zmysły aromat. Dzięki nutom bazylii indyjskiej, frezji i drzewa sandałowego, zapach ten sprawia, że włosy pięknie pachną czystością.

Zapach Glinki Specifique nazwaliśmy Drop of Cloud. Jest to zwiewna kompozycja, inspirowana świeżym zapachem produktów do pielęgnacji skóry. Niebiański zapach łączy w sobie nutę herbaty Earl Grey, z esencją różaną i drzewa cedrowego, które nadają łagodności. To uczta dla Twojej skóry głowy, włosów i zmysłów.