K Water Article Hero Banner 1 K Water Kérastase
Rytuał K Water

Błyskawiczny efekt tafli wody na włosach

Pierwszy Rytuał Lamellar odnawiający mikrouszkodzenia na powierzchni włosów, po którym zyskują intensywny blask, stają się lekkie i miękkie. Co zrobić, aby włosy zyskały zniewalający blask?

Po wizycie w Salonie możesz liczyć na to, że Twoje włosy będą wyglądać olśniewająco. Ale co w sytuacji, jeśli nie masz czasu na długotrwałe zabiegi pielęgnacyjne? Teraz możesz uzyskać efekt zniewalającego połysku. K Water to usługa, która dzięki technologii Lamellar daje błyskawiczny efekt lśniących, miękkich i lekkich włosów – bez ich obciążenia.

K Water Article 2 K Water Kérastase
K Water Article 3 K Water Kérastase

Nowy Rytuał K Water to metamorfoza włosów, po której czujesz się fantastycznie. Twoja fryzura stanie się miękka, lśniąca – po prostu zjawiskowa!

K Water to najłatwiejsza droga w osiągnięciu spektakularnych efektów bez poświęcania długich godzin na zabiegi pielęgnacyjne w Salonie.

K Water Article 4 K Water Kérastase

Co zrobić, aby uzyskać wspaniale błyszczące włosy?

W przeciwieństwie do tradycyjnej maski do włosów, w której składniki aktywne emulgują się w kremowej konsystencji, molekuły zawarte w K Water rozpuszczają się w przezroczystej cieczy. Formuła natychmiastowo działa na włókno włosa, zapewniając lekkie wykończenie bez obciążenia. Fryzjer nakłada K Water po umyciu włosów Kąpielą i natychmiastowo spłukuje. Odkryj Rytuał K Water i uzyskaj błyskawiczny efekt tafli wody na włosach. 

K Water Article 5 K Water Kérastase

FORMUŁA

Przezroczysta ciecz to kombinacja ultralekkich molekuł – aminokwasów i protein. Składniki aktywne są natychmiastowo aktywowane przez wodę. Osiadają na powierzchni włókna włosa, tworząc równomierny film i sprawiając, że jego powierzchnia staje się gładka. Efektem są wspaniale błyszczące włosy.

K Water Article 6 K Water Kérastase

EFEKTY

Już w ciągu kilku sekund po aplikacji technologia Lamellar zawarta w K Water widocznie zmienia wygląd włosów. Stają się one odporne na złamania, łatwiejsze w rozczesywaniu i stylizacji. Są niesamowicie miękkie w dotyku i jednolite jak tafla wody.

Udaj się do naszego salonu

Salony fryzjerskie Kérastase to nie tylko miejsce, gdzie możesz podciąć włosy lub pofarbować odrosty. Umawiając się na wizytę w najbliższym salonie dodatkowo uzyskasz bezpłatną, spersonalizowaną diagnozę włosów.