Homepage-Holidays-Hero-Banner-Kerastase
Najlepsze życzenia!

Podaruj spersonalizowaną pielęgnację włosom

Święta to czas na relaks i zatrzymanie skutków upływającego czasu, okazja do refleksji i docenienia wszystkich, którzy wspierają nas przez cały rok. A czy istnieje lepszy sposób na okazanie troski niż podarowanie spersonalizowanego zestawu prezentowego do luksusowej pielęgnacji włosów?

Homepage-Holidays-01-Kerastase

Od mini zestawów po pełnowymiarowe luksusowe zestawy do pielęgnacji włosów - mamy prezenty dla każdego z Twoich bliskich. Wszystkie są zapakowane w nasze piękne, świąteczne pudełka, które zostały stworzone z myślą o Twoich bliskich oraz ich ulubionych zimowych dzianinach.

 

To był zdecydowanie długi rok. Odkryjmy radość z nadchodzących Świąt.

Homepage-Holidays-Related-Articles-Kerastase

MAŁE LUKSUSY

 

Świąteczne zestawy upominkowe - spersonalizowany wyraz uznania.

 

Czasami drobne rzeczy mają największe znaczenie.  Koleżanka z pracy, czy ktoś, kto wspiera Cię w trudnym roku – każdemu możesz podarować wyjątkowy zestaw świąteczny do luksusowej pielęgnacji włosów od Kérastase. Nasze mini zestaw Blond Absolu zawiera Kąpiel, odżywkę i trzeci gest pielęgnacyjny– w pojemnościach podróżnych, które wystarczą do wyruszenia we wspaniałą podróż pielęgnacji włosów. Wybierz gamę, dostosowaną do potrzeb Twoich bliskich. Długo o tym nie zapomną.

 

KUP MINI ZESTAW ŚWIĄTECZNY

SPERSONALIZOWANY LUKSUS

 

Nasze wyjątkowe zestawy świąteczne zawierają pełnowymiarowe produkty z dowolnej gamy Kerastase.

 

Jeśli ktoś z Twojej listy poważnie podchodzi do pielęgnacji włosów lub po prostu chcesz kogoś miło zaskoczyć, odpowiedzią są nasze luksusowe zestawy upominkowe, które zawierają dwa lub trzy gesty pielęgnacyjne. Każdy zestaw jest zapakowany w świąteczne pudełko o wyjątkowym designie, nawiązując do danej gamy pielęgnacyjnej. Otrzymując zestaw od Kérastase, Twoi bliscy dowiedzą się, jak bardzo się o nich troszczysz.

 

KUP ZESTAW ŚWIĄTECZNY

Homepage-Holidays-05-Kerastase

NAJWYŻSZA PRZYJEMNOŚĆ

 

Rytuał pielęgnacyjny Chronologiste został stworzony z myślą o tych, którzy chcą podarować swoim włosom pełnię luksusu.

 

Ten przepiękny zestaw świąteczny zawiera trzy gesty pielęgnacyjne naszej nowości, dzięki której możliwe jest zniwelowanie 6 wymiarów upływu czasu widocznych na włosach i skórze głowy. Kąpiel rewitalizująca Chronologiste delikatnie oczyści skórę głowy i włosów. Maska Rewitalizująca Chronologiste zapewni ich odżywienie i nawilżenie, a rewitalizujący produkt termiczny ułatwi stylizację włosów oraz nada im  wyjątkowy połysk.

 

KUP ZESTAW ŚWIĄTECZNY CHRONOLOGISTE

 

Homepage-Holidays-Related-Articles-Kerastase

ŚWIĘTA JUŻ BLISKO

 

Długo wyczekiwane i spersonalizowane zestawy świąteczne są także dostępne w salonach Kérastase.

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SALON